Muž vám predvedie jediný možný spôsob, ako vyslobodiť ruky spútané zväzovačom káblov

Nikto z nás by sa nechcel ocitnúť v situácii, kedy by mu zviazali ruky. Bez rúk sme takmer bezmocní a je ťažké si poradiť bez pomoci niekoho iného. Čo ak by vám však nič iné nezostávalo? Iste si viete predstaviť, že v takej situácii hrá veľkú rolu adrenalín, srdce bije človeku ako o preteky a mozog pracuje na plné obrátky, aby vymyslel nejaký život zachraňujúci trik. Tento mladý Rus to však vymyslel za vás. Kľúč k úspechu sa ukrýva vo vašich topánkach!

Ruky si vyslobodíte raz-dva

Bláznivý ruský mladík Taras Kulakov, ktorý sa vďaka svojim videám stal známym po celom svete, prišiel s jednoduchým užitočným trikom, ako vyslobodiť svoje ruky, keď sú zviazané zväzovačom káblov. Ako je známe, ten je veľmi pevný a drží naozaj kvalitne. Technika, s ktorou prišiel tento muž, však spočíva vtom, že sa zachránite pomocou vlastných nôh. Dôležité však je mať obuté tie správne topánky, pretože vaše ruky môžu zachrániť zo zovretia práve šnúrky z topánok. Ako na to, si môžete pozrieť v jeho videu:

Šnúrky je potrebné rozviazať, prevliecť ich cez zväzovače káblov obopínajúcich zápästie, a pohybovať nohami tak, aby vzniklo trenie. Potom šúchate šnúrkami o tieto zväzovače dovtedy, kým sa nepretrhnú. Hoci sú vyrobené z pevného materiálu, po chvíľke snahy by mali povoliť presne tak, ako je to znázornené na videu. A hoci všetci veríme, že to nikdy nebudeme potrebovať, človek nikdy nevie, či mu tento trik raz nezachráni život.

Témy:


Pridajte svoj komentár