Muž povedal nie predraženým bytom v meste. Kúpil starý sklad a takto ho prerobil

Opustený sklad kdesi vo Washingtone. Prázdne priestory roky ležali bez úžitku a tak každým rokom viac a viac chátrali.

Jeden mladý muž, obyvateľ mesta Washington práve uvažoval o vlastnom byte. Keď sa však oboznámil so závratnou cenou nehnuteľností v meste, uvedomil si, že si môže dovoliť maximálne tak malú garzonku, ktorú bude splácať zvyšok života.

Neutešená situácia ho však neodradila. Svoje pátranie upriamil inam – k starej priemyselnej štvrti, ktorá bola plná opustených skladov. Tie už dávno neslúžili svojmu účelu a majiteľom robili poriadne vrásky na čele. Nikto o ne totiž nejavil záujem.

Muž neváhal a jeden zo skladov kúpil. Kamaráti aj rodina si najskôr mysleli, že sa musel zblázniť. Kto by predsa chcel žiť na takom hroznom mieste? Mladý muž mal však dokonalý plán, ktorý začal okamžite realizovať. A aký je výsledok? Úžasný mezonetový byt, ktorý stál len zlomok sumy v porovnaní s predraženými bytmi, ponúkanými realitnými kanceláriami. Okrem toho si zručný muž väčšinu práce dokázal urobiť sám, prípadne s pomocou kamarátov, čím celkové výdavky ešte viac zrazil smerom nadol. Keď rodina a známi uvideli výsledok, takmer onemeli. My sa k nim pridávame!

zdroj: justdiy

Dnes najobľúbenejšie