Matka štvorčiat našla geniálny spôsob, ako zabaviť svoje neposedné deti. Pozrite sa, čo im vyrobila!

28

Byť matkou je bezpochyby tá najkrajšia úloha v živote ženy. Pokiaľ sa vám však narodia naraz 4 deti, je to aj poriadna výzva. Zvládať starostlivosť o deti a domácnosť je práca na plný úväzok a 24 hodín denne. Nehovoriac o finančných nákladoch, ktoré sa z roka na rok zvyšujú.

Odkedy deti začali chodiť do škôlky, Christina aj jej manžel pracujú na plný úväzok a so starostlivosťou o deti po škôlke pomáha babička. Tá má však rada v dome poriadok a hlučné deti, ktoré svoje umelecké schopnosti každý deň trénujú na babičkinom nábytku a stenách, dávajú staršej žene poriadne zabrať.

Christina sa rozhodla, že deťom musí vymyslieť takú zábavu, ktorá efektívne naplní ich voľný čas a zároveň ušetrí starej mame vrásky na čele. Pôvodne si spolu s manželom pozerali návrhy detských mini ihrísk, v ktorých deti môžu tráviť voľný čas. Vzhľadom na finančnú stránku rodinného rozpočtu si však túto investíciu nemohli dovoliť.

Šikovná žena našla perfektné riešenie. Spomenula si, že v garáži zapadajú prachom detské postieľky, z ktorých dnes už 5 ročné štvorčatá dávno vyrástli. Mamička s pomocou kreatívnej ženy Leah Ashley premenila postieľky na úžasné hracie stoly pre svoje deti. Môžu sa na nich dosýta oddávať umeleckým záľubám bez obáv, že poškodia drahý nábytok v  dome starej mamy. Stoly sú umiestnené vonku a preto deti zároveň trávia dostatok čas na čerstvom vzduchu. Toto geniálne riešenie vyšlo rodinu len na 50 dolárov.

Témy:


Pridajte svoj komentár