Matka štvorčiat našla geniálny spôsob, ako zabaviť svoje neposedné deti. Pozrite sa, čo im vyrobila!

Kedže si rodičia nemohli dovoliť investovať do hracieho mini ihriska, museli nájsť iný spôsob, ako deti deti zabaviť a ušetriť starej mame zbytočné vrásky. Pozrite sa, ako to nakoniec vyriešili.

Byť matkou je bezpochyby tá najkrajšia úloha v živote ženy. Pokiaľ sa vám však narodia naraz 4 deti, je to aj poriadna výzva. Zvládať starostlivosť o deti a domácnosť je práca na plný úväzok a 24 hodín denne. Nehovoriac o finančných nákladoch, ktoré sa z roka na rok zvyšujú.

Odkedy deti začali chodiť do škôlky, Christina aj jej manžel pracujú na plný úväzok a so starostlivosťou o deti po škôlke pomáha babička. Tá má však rada v dome poriadok a hlučné deti, ktoré svoje umelecké schopnosti každý deň trénujú na babičkinom nábytku a stenách, dávajú staršej žene poriadne zabrať.

Christina sa rozhodla, že deťom musí vymyslieť takú zábavu, ktorá efektívne naplní ich voľný čas a zároveň ušetrí starej mame vrásky na čele. Pôvodne si spolu s manželom pozerali návrhy detských mini ihrísk, v ktorých deti môžu tráviť voľný čas. Vzhľadom na finančnú stránku rodinného rozpočtu si však túto investíciu nemohli dovoliť.

Šikovná žena našla perfektné riešenie. Spomenula si, že v garáži zapadajú prachom detské postieľky, z ktorých dnes už 5 ročné štvorčatá dávno vyrástli. Mamička s pomocou kreatívnej ženy Leah Ashley premenila postieľky na úžasné hracie stoly pre svoje deti. Môžu sa na nich dosýta oddávať umeleckým záľubám bez obáv, že poškodia drahý nábytok v  dome starej mamy. Stoly sú umiestnené vonku a preto deti zároveň trávia dostatok čas na čerstvom vzduchu. Toto geniálne riešenie vyšlo rodinu len na 50 dolárov.

...