Máte na tele tieto kožné výrastky? Na ich odstránenie postačí 1 surovina!

94

Fibrómy alebo kožné výrastky sú nepekne vyzerajúce časti kože, ktoré sa najčastejšie objavujú okolo krku, v podpazuší, alebo na tých častiach tela, kde dochádza k treniu kože. Sú nielen nepekné na pohľad, ale často prekážajú aj pri každodennom fungovaní. Zvyknú sa zachytiť do oblečenia a zapáliť.

Osvedčený recept, ktorý poznali už naše staré mamy je bojovať proti výrastkom pomocou šťavy z bradavičníka, ktorými si tieto výrastky potierame po dobu niekoľkých dní. U lekára sa na tieto útvary používa tekutý dusík, laser alebo elektrokauter.

Stačí 1 surovina

Výrastky nie sú nákazlivé, benígne ani inak nebezpečné. Sú kozmetickou a nie zdravotnou vadou.

Tieto nedokonalosti trápia mnohých ľudí, avšak dobrou správou je, že dnes poznáme spôsob, ako ich odstrániť jednoducho, bezpečne a celkom prirodzene, bez návštevy lekára či kozmetičky.

Doktor Doug Willen sa dlhodobo zaoberá nezhubnými deformáciami kože a prírodnými metódami na ich odstránenie. Zistil, že tým najjednoduchším a zároveň celkom bezpečným spôsobom je odstrániť ich pomocou obyčajného jablčného octu.

Všetko, čo potrebujete, je jablčný ocot a vatový tampón. Namočte tampón do octu a jemne pretrite miesta, na ktorých sa vyskytujú tieto nedokonalosti. Postup opakujte 2-3 x denne. Je potrebné uistiť sa, že pri tejto metóde sa ocot skutočne dostáva na povrch týchto kožných útvarov. Netreba tiež zabúdať na to, že jablčný ocot je veľmi kyslý a môže spôsobiť svrbenie alebo pichanie pokožky po dobu niekoľkých minút od jeho aplikácie. Tieto nepríjemné príznaky zmiernite jednoducho tak, že do octu pridáte vodu.

Pozor: rozhodne neodporúčame na tieto miesta  veľmi tlačiť alebo silno ich šúchať tampónom. Môže to spôsobiť podráždenie pokožky a zápal. Najlepším riešením je tampónom jemne „poklepkávať“ po miestach, na ktorých sa výrastky nachádzajú.

Po týždni od začiatku aplikovania tejto metódy začnú útvary meniť farbu. Postupne budú stále viac tmavnúť a nakoniec sami odpadnú.

zdroj: littlethings

Témy:


Pridajte svoj komentár