Máte na tele tieto kožné výrastky? Na ich odstránenie postačí 1 surovina!

Nepekné kožné výrastky trápia mnohých ľudí. Ak trápia aj vás, máme skvelú správu. Aby ste ich odstránili, nemusíte navštevovať lekára či kozmetičku. Postačí vám len jedna vec.

Fibrómy alebo kožné výrastky sú nepekne vyzerajúce časti kože, ktoré sa najčastejšie objavujú okolo krku, v podpazuší, alebo na tých častiach tela, kde dochádza k treniu kože. Sú nielen nepekné na pohľad, ale často prekážajú aj pri každodennom fungovaní. Zvyknú sa zachytiť do oblečenia a zapáliť.

Osvedčený recept, ktorý poznali už naše staré mamy je bojovať proti výrastkom pomocou šťavy z bradavičníka, ktorými si tieto výrastky potierame po dobu niekoľkých dní. U lekára sa na tieto útvary používa tekutý dusík, laser alebo elektrokauter.

Stačí 1 surovina

Výrastky nie sú nákazlivé, benígne ani inak nebezpečné. Sú kozmetickou a nie zdravotnou vadou.

Tieto nedokonalosti trápia mnohých ľudí, avšak dobrou správou je, že dnes poznáme spôsob, ako ich odstrániť jednoducho, bezpečne a celkom prirodzene, bez návštevy lekára či kozmetičky.

Doktor Doug Willen sa dlhodobo zaoberá nezhubnými deformáciami kože a prírodnými metódami na ich odstránenie. Zistil, že tým najjednoduchším a zároveň celkom bezpečným spôsobom je odstrániť ich pomocou obyčajného jablčného octu.

Všetko, čo potrebujete, je jablčný ocot a vatový tampón. Namočte tampón do octu a jemne pretrite miesta, na ktorých sa vyskytujú tieto nedokonalosti. Postup opakujte 2-3 x denne. Je potrebné uistiť sa, že pri tejto metóde sa ocot skutočne dostáva na povrch týchto kožných útvarov. Netreba tiež zabúdať na to, že jablčný ocot je veľmi kyslý a môže spôsobiť svrbenie alebo pichanie pokožky po dobu niekoľkých minút od jeho aplikácie. Tieto nepríjemné príznaky zmiernite jednoducho tak, že do octu pridáte vodu.

Pozor: rozhodne neodporúčame na tieto miesta  veľmi tlačiť alebo silno ich šúchať tampónom. Môže to spôsobiť podráždenie pokožky a zápal. Najlepším riešením je tampónom jemne „poklepkávať“ po miestach, na ktorých sa výrastky nachádzajú.

Po týždni od začiatku aplikovania tejto metódy začnú útvary meniť farbu. Postupne budú stále viac tmavnúť a nakoniec sami odpadnú.

zdroj: littlethings

Pavla

Pavla

Má rada všetko nové, originálne a kreatívne :-)

Dnes najobľúbenejšie