Mať vlastnú doménu

Dáš mi za pravdu, keď poviem, že dnešná moderná a počítačová doba nás tak trochu núti žiť vo virtuálnom svete? Niekto sa s tým zmieril skôr a niekto si na to nevie zvyknúť. Možno tí skôr narodení. Ak však niekto potrebuje nevyhnutne tieto novodobé veci riešiť pri svojej práci, neostáva mu nič iné, len sa prispôsobiť alebo si nájsť niečo iné. Väčšinou sa rád prispôsobí lebo ho to láka. Je to niečo nové. A ľudia sa v zásade radi učia nové veci aj keď sa im na začiatku veľmi nechce.

Doména

Je to adresa. Adresa, ktorá určuje domov. Domovská stránka, kde začínaš hľadať informácie, ktoré potrebuješ. Existujú rôzne druhy domén. Najvyššia úroveň domény je posledná časť plne kvalifikovaného názvu domény. Je to koncovka za poslednou bodkou. Národná doména je jednoduchá na rozoznanie – je to skratka štátu. Pre nás je to *.sk, pre susedov v Česku *.cz a tak ďalej.

Vo virtuálnom svete internetu existuje veľa zaujímavých domén, ktoré si môžeš prenajať aj ty. Doménu na jednej strane berieme ako adresu. Treba zvážiť aj možnosť, že tam nemusí skončiť webstránka. Môžeš ju použiť pre svoju unikátnu profesionálnu emailovú schránku. Prípadne sa s ňou pohrať, ak tam chceš mať prezývku. Existuje na to špeciálny produkt s názvom Email hosting.

Ponuka domén

Na stránke spoločnosti Exohosting si môžeš veľmi rýchlo a jednoducho preveriť, či je tvoje doménové meno, ktoré chceš použiť, k dispozícii. Len zadáš názov do okienka a dáš vyhľadať. Už o pár sekúnd máš odpoveď naspäť. Na webe nájdeš stále prebiehajúce aktuálne akcie na rôzne domény. Môžeš zvážiť aj podľa aktuálnej akcie čo je pre teba lepšie.

Najširšia ponuka domén na Slovensku ti ponúka veľa možností pre tvoje podnikanie, záľuby alebo osobnú emailovú schránku. Riešim teraz nový projekt a budem potrebovať webstránku. Obzerám sa po hostingovej spoločnosti, ktorá by mi s tým pomohla. Viem, že som ju už našla.

(PR)

Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie