Má len 19 m² a býva v ňom 4-členná rodina: Každý si myslel, že tam musia tlačiť – keď však videli interiér, boli očarení!

Viete si predstaviť život v dome, ktorý má rozmery väčšej izby? Istá rodina z Indiany našla na niekoľkých metroch štvorcových priestoru dokonalý domov, ktorý si nevedia vynachváliť. Zhodujú sa, že človek k životu nepotrebuje priestor s obrovskou rozlohou. S trochou skromnosti a s milovanými ľuďmi po boku, môžete nájsť šťastie aj v maličkom domčeku na kolesách.

Zvonku pôsobí domček dojmom, akoby ho niekto práve vystrihol z rozprávky. Jeho interiér vás však prekvapí moderným dizajnom a skvelými priestorovým riešením, vďaka ktorým má každý člen rodiny dostatok úložného priestoru. V dome sa nachádza plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, krbové kachle či práčka so sušičkou. Na poschodí sa je priestor  pre spálňu a detskú izba, ktoré sú prepojené oceľovým mostíkom.

Mini domčeky sú dostupnou alternatívou bývania nie len pre jednotlivcov, ale dokonca aj pre celé rodiny. Rodinka z Indiany je dôkazom, že aj v na maličkom priestore môžete nájsť šťastie a svoj vysnívaný domov!

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Pequod tiny house dining area compacted

Pequod tiny house benchj

Pequod tiny house table setup

Pequod tiny house dining room

 

zdroj: rockymountaintinyhouses