Kašeľ a bronchitídu porazí už pri prvých príznakoch. Stačí niekoľko dúškov tohto nápoja pred spaním!

Stačí niekoľko dúškov pri prvých príznakoch a bronchitída aj nepríjemný kašeľ sa vám budú vyhýbať oblúkom.

V chladnom počasí sa väčšina z nás snaží predchádzať nepríjemnému prechladnutiu a virózam, ktoré číhajú doslova na každom kroku.

Najčastejšie ide bakteriálne a vírusové ochorenia dýchacieho ústrojenstva. Ak choroba raz prepukne, telu trvá pomerne dlhú dobu, kým sa opäť dostane do pôvodného stavu. Navyše, po chorobe je naša imunita stále oslabená a sme náchylnejší na vznik ďalších problémov. Prinášame vám starý recept na domáci prírodný liek, ktorý dokáže predísť rozvinutiu choroby a pomôže už pri prvých príznakoch.

Recept pri prvých príznakoch!

Tento recept je založený na prírodných zložkách, ktorých súčinnosť pôsobí nielen proti symptómom ale lieči samotnú príčinu choroby. Akonáhle pocítite prvé varovné signály, že choroba prichádza, užite tento liek. Zlepšenie pocítite už čoskoro.

Potrebujeme:

250 ml mlieka

2 lyžičky masla

1-2 lyžičky medu

...

¼ lyžičky jedlej sódy

1/2 lyžičky kurkumy

Postup:

Mlieko privedieme do varu a necháme ochladiť. Keď má mlieko menej ako 40 stupňov, pridáme maslo, med, sódu a kurkumu. Premiešame a po malých dúškoch pijeme pred spaním po dobu 3-5 dní.

Tip našich babičiek: Kedže kedysi nemali naše babičky k dispozícii exotické suroviny ako kurkumu, museli ju vedieť nahradiť. Do zemsi namiesto kurkumy pridávali surový žĺtok, ktorý sa jednoducho rozšľahá v telom mlieku.

Liek by mal nielen zmierniť príznak, ale zabrániť aj plnému rozvinutiu choroby.

Ak príznaky choroby pretrvávajú, prípadne sa zhoršujú, neváhajte navštíviť lekára.