Ľahký, tichý a k životnému prostrediu ohľaduplný dopravný prostriedok

Problém automobilovej dopravy a jej dopad na životné prostredie spôsobuje v našej spoločnosti vážne problémy. Preto sa výrobcovia snažia tieto stroje vybaviť súčiastkami a pohonom, ktorý nemá na naše okolie a planétu tak výrazný vplyv. K jedným z takýchto dopravných moderných prostriedkov patria aj elektrické kolobežky.

Na ulici s nimi svištia nielen deti, ale aj dospelí. A  vzhľadom na množstvo výhod, ktoré kolobežka so sebou prináša, sa nie je čomu čudovať. Tak si poďte spolu s nami a Okay.sk takéto elektrické kolobežky vybrať.

Elektrická kolobežka

Je pravda, že kúpa elektrickej kolobežky bude z hľadiska obstarávacích nákladov možno pre niekoho náročnejšia. Väčšina týchto investícií sa vám ale v priebehu niekoľkých dní a týždňov určite vráti v podobe ušetrených financií na hromadnú alebo inú dopravu.

Alebo, ak na nákup využijete Black Friday v Okay, môžete si vybrať obľúbený model s potrebným výkonom a značkou aj v cene tej najlacnejšej elektrickej kolobežky.

Ani nabíjanie zariadenia váš rozpočet nijako neohrozí. Palivo elektrickej kolobežky je šetrnejšie nielen k vašej peňaženke, ale aj spomínanému životnému prostrediu. Tento v podstate bezplatný spôsob dopravy vám tak uľahčí cestovanie a spríjemní všetky plánované výlety.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Elektrické kolobežky aj vďaka týmto vlastnostiam a výhodám spolu s niektorými ďalšími individuálnymi druhmi dopravy jednoznačne najhospodárnejším dopravným prostriedkom. V cene za kilometer ich nič neprekoná.

Dopravný prostriedok, ktorý vás neunaví

Na rozdiel od iných bezplatných spôsobov dopravy, ako sú bicykle, skateboardy alebo tradičné kolobežky, sa elektrické kolobežky vyznačujú tým, že na ich pohyb sa zo strany jazdca nemusí vynaložiť žiadna fyzická námaha. Mnoho ľudí si ich preto vyberá aj na cesty do práce, školy alebo obchodu.

Elektrická kolobežka je zároveň najlepšou kombináciou prakticky voľných jázd, bez potreby šliapať do pedálov, tlačiť alebo robiť čokoľvek iné ako udržať balans.

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Táto oblasť sa za posledné roky výrazne zlepšila. Priemerná elektrická kolobežka tak dokáže bez problémov prejsť okolo 30 kilometrov bez nutnosti nabíjania. To je viac než dosť pre potreby väčšiny ľudí.

Pokiaľ ale chcete svoju kolobežku využívať na skutočné a možno dlhšie výlety, potom sa oplatí zaobstarať si takú, kde je na tom lepšie nielen jej dojazd (v závislosti od modelu môže dosahovať až 60 km na jedno nabitie), ale aj rýchlosť. Aj tu môžete na ich nákup využiť zľavy počas Black Friday.

Elektrické kolobežky sú ľahké, jednoducho ich odnesiete zložené v špeciálnom puzdre alebo batohu. Nemusíte riešiť žiadne komplikované dopravné zápchy a parkovanie, zvládnete s nimi cestovať aj po náročnejšom teréne a údržba vám nezaberie veľa času. Tak to s nimi vyskúšajte a radosť na ceste alebo pri výletoch  si na dvoch kolesách užívajte.