Dámy, toto pomôže s tukom na bruchu ako nič iné: Lacný spaľovač tukov našich babičiek – tabletky na chudnutie sa môžu schovať

Moja babička tento recept pozná aj ako kúru proti zadržiavaniu vody a pre lepší zrak. Ako bonus však budete konečne aj o nejaké to kilo menej. Funguje to rýchlo a v kombinácii so zdravšou stravou, sú výsledky dlhodobé. Okrem chudnutia je však veľmi dobré aj pre vaše zdravie!

Moja babička tento recept pozná aj ako kúru proti zadržiavaniu vody a pre lepší zrak. Ako bonus však budete konečne aj o nejaké to kilo menej. Funguje to rýchlo a v kombinácii so zdravšou stravou, sú výsledky dlhodobé. Okrem chudnutia je však veľmi dobré aj pre vaše zdravie – máte ho za lacný peniaz, výsledky sú však miliónové!

Starý recept z obyčajného chrenu – čo dokáže?

  • je nabitý vitamínmi a živinami,
  • rýchlo naštartuje metabolizmus a pomalé trávenie,
  • výsledky pocítite hlavne v oblasti brucha – tam pôsobí spaľovač tukov najrýchlejšie,
  • výživa pre oči a vašu pamäť,
  • chren je známy aj ako výborný čistič ciev.

Potrebujeme:

120 g chrenu

Šťavu z 3 citrónov

2-3 lyžice medu

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

2 lyžičky škorice

2 cm zázvoru

Postup:

Chren aj zázvor nakrájame a hodíme do mixéra. Rozmixujeme s ostatnými prísadami a celkom nakoniec pridáme aj med. Užívame 1 lyžicu 2x denne pred jedlom. Užívame vždy tri týždne a potom jeden týždeň pauza. Sirup uchovávame v chladničke – ak nemáte mixér, stačí ak chren o zázvorom len nastrúhate a dôkladne zmiešate s ostatnými prísadami.