Z betónu a gumených rukavíc môžete vyrobiť unikátne kvetináče do záhrady

Originálna dekorácia do vašej záhrady, ktorá navyše plní veľmi praktickú funkciu kvetináča. Navyše túto „maličkosť" vyrobíte rýchlo, jednoducho. Pozrite sa, ako na to.

Originálna dekorácia do vašej záhrady, ktorá navyše plní veľmi praktickú funkciu kvetináča. Navyše túto „maličkosť“ vyrobíte rýchlo, jednoducho. Pozrite sa, ako na to.

Najskôr si nachystáme všetko, čo k výrobe rúk budeme potrebovať.

Potrebujeme:

Betónovú zmes

Gumové rukavice

Betónovú zmes (nemala by byť príliš hustá) : vyrobíme ju z cementu, vody a lepidla do betónu (prípadne inej látky zvyšujúcej pevnosť a plasticitu betónu)

Staré handry

Nádoby

Postup:

Do rukavíc nalejeme redšiu betónovú zmes a vytvarujeme, aby sme získali želaný tvar. Tvar získame pomocou vloženia rukavice do nádoby (aby mala zahnuté prsty) Tiež môžeme výsledný tvar dosiahnuť pomocou starých uterákov a handier.

1

2

3

4

DIY-Concrete-Garden-Hands-1

Betón necháme dostatočne uschnúť a potom odstránime gumené rukavice pomocou pinzety alebo ostrej žiletky (narežeme na viacerých miestach a opatrne odstránime). Ak chcete svoje dotiahnuť do dokonalosti, na betónových rukách môžete vytvarovať nechty, alebo ich môžete nastriekať farbou.

Hand-Planters-2

planter

Hand-Planters

787ccc6d17081bda5bc48291106090c5

Dnes najobľúbenejšie