Manželia kúpili starý nákladiak a pustili sa do prestavby. Podaril sa im svetový unikát!

Trojčlenná rodina sa rozhodla pre skutočne neobvyklú investíciu – kúpu starého nákladiaku. Hoci to na prvý pohľad môže vyzerať ako bláznovstvo, šikovní ľudia presne vedeli, čo s ošarpaným vozidlom chcú podniknúť. Začala sa neuveriteľná premena, ktorá na svete nemá páru.

Môže sa zdať, že aj po ukončení prác pôsobí nákladiak naoko bežným dojmom. Stačí však malá chvíľka a zmení sa na niečo, čo by sme nečakali ani v najdivokejších snoch – priestranný obytný hrad na kolesách!

Ohromujúca premena začína vysunutím strechy a dvoch miestností, ktoré sa rozložia po bokoch nákladiaka. Okrem atypickej vonkajšej úpravy však obytný hrad ukrýva ďalšie skvelé prekvapenia. Dom má slnečné kolektory, ktoré zabezpečujú elektrinu a ohrievajú vodu. V jednej vežičke sa nachádza toaleta a druhej plne vybavená kúpeľňa so sprchou. Tretia veža ukrýva priestrannú spálňu so vstupom na veľkú terasu.

Obytný hrad poskytuje trojčlennej rodine pohodlný domov so všetkým, čo k životu potrebujú. Kedže sa matka -Jola živí ako artistka a neustále cestuje, domov na kolesách je pre rodinu ideálnym riešením, ako byť spolu aj počas každodenného cestovania za prácou. Kočovný spôsob života v hrade si veselá rodinka nevie vynachváliť! :-)

...