Mladý muž nemal na vlastný byt: Kúpil si škaredú garáž za lacný peniaz a premenil ju na niečo úžasné – to musíte vidieť!

Keď sa povie garáž, väčšina z nás si predstaví neosobný priestor na odkladanie vecí a parkovanie automobilu. Len málokomu napadne, že by to mohol byť pre niekoho útulný domov. Istý mladý muž stál pred vážnym rozhodnutím, osamostatniť sa a zariadiť si vlastný priestor pre pohodlný život. Ako väčšina mladých ľudí, ani on nemal potrebné financie na kúpu bytu a kedže nechcel hypotéku, hľadal iné riešenie. Objavil inzerát na predaj malej garáže, za ktorú majitelia požadovali nízku sumu. Rozhodol sa takmer okamžite – garáž kúpil a s prosbou o pomoc oslovil kreatívne dizajnérske štúdiou, ktoré dokázalo premeniť na útulný domov aj tie najmenej pravdepodobné priestory.

Na ploche menej ako 40 metrov štvorcových sa im podarilo takmer nemožné. V priebehu niekoľkých týždňov vytvorili krásny, pohodlný a moderný domov, ktorý mladíka vyšiel na necelých 30-tisíc Eur. Pre porovnanie, byt vo Francúzsku môže stáť až jeden milión eur. Mladík má tak kompletne zariadený a plne funkčný byt za zlomok tejto horibilnej sumy.

11

12

3

2

...

1

4

5

6

7

8

9