Kúpeľňové vylepšenie v podobe jednoduchých a praktických zmien

Žiadna kúpeľňa nie je skutočne funkčná, pokiaľ vás trápia staré alebo nefunkčné vodovodné batérie. Nielenže sa tak pripravujete o kvalitné používanie, ale z vašej kúpeľne sa vyparí modernosť a elegantný vzhľad. Pri výbere vhodnej batérie narazíte tiež na viaceré možnosti ovládania uzatvárania odpadu. Na to, čo je vhodné do vašej domácnosti sa rozhodnite podľa seba.

Umývadlová batéria s výpusťou

Vodovodná batéria s automatickou výpusťou vám umožňuje pohodlné uzatváranie odpadu umývadla pomocou tiahla. Ovládanie odpadu prebieha tiež s pomocou tiahla, tým, že ho vytiahnete alebo zatlačíte. Na automatickú výpusť sa dopojí ešte plastový alebo kovový sifón. Ak sa rozhodnete pre vodovodnú batériu s výpusťou, tak vás poteší najmä jej jednoduché ovládanie.

Funkcia batérie bez výpuste

Veľa ľudí sa v poslednej dobe nechá presvedčiť na možnosť drezovej batérie bez výpusti. Ovládanie odpadu pri tejto batérii je často riešené formou ventilu, ktorý je možné ovládať jednoduchým zatlačením na hornej krytke. Prípadne je možné, aby bola batéria doplnená klasickým sifónom s mriežkou, vďaka čomu bude možné uzatváranie pomocou gumovej zátky.

Šetrenie priestoru

Ak si želáte priestor v kúpeľni oddeliť, tak na to môžete využiť sprchové závesy. Nielenže majú svoje využitie, ale sú aj modernou dekoráciou, ktorá vynikne v malých a tesných priestoroch kúpeľne. Nemusíte sa obávať ďalšieho vŕtania a obmedzeného priestoru, dnes už dokážete nájsť aj sprchové závesy, ktoré majú praktické úchytky na držanie.

Pri moderných riešeniach drezových batérií sa nestretneme len s dizajnom alebo rozdielnym spôsobom inštalácie, ale aj so samotným ovládaním uzatvárania odpadu. Moderné a kvalitné drezové batérie nájdete na internetovom obchode Glast, kde sa môžete tešiť z praktického spojenia dizajnu a spôsobu použitia batérie.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.