Betónovú zmes naliala do starých pančúch a zavesil na tyč: Keď uvideli výsledok susedia, objednávky sa jej začali len tak hrnúť!

Cement, voda a piesok – táto zmes nemusí slúžiť len na betónovanie a náročné práce doma či v záhrade. Jej výsledkom môžu byť aj utešené veci, ktorými môžete ozdobiť svoj domov a potešiť každého, kto k vám vstúpi.

Cement, voda a piesok – táto zmes nemusí slúžiť len na betónovanie a náročné práce doma či v záhrade. Jej výsledkom môžu byť aj utešené veci, ktorými môžete ozdobiť svoj domov a potešiť každého, kto k vám vstúpi. Táto žena už z betónovej zmesi vyskúšala všeličo, no posledný nápad sa teší zatiaľ najväčšej obľube. Vyrába totiž utešené postavičky a zvieratká z betónovej zmesi a starých látok alebo pančúch. Zmes jednoducho navrství do vnútra hustej tkaniny a zavesí na tyč v záhrade. Aby sa so zmesou ľahšie pracovalo, je dobré pridať do nej lepidlo do betónu. Počas schnutia sa hmota tvaruje (ohnuté čapice trpaslíkov), alebo jednoducho nechá zaschnúť. Potom stačí už len zafarbiť, doladiť detaily a utešení trpaslíci, zvieratká či iné milé drobnosti sú na svete.  Táto žena si dokonca vyrábaním utešených drobností aj privyrába. My vám ukážeme, ako ich vyrobiť aj vy!

Pozrite sa, ako šikovne táto žena s betónom narába

Krásne nápady, ktoré vytvoríte pomocou betónu a tkaniny

Falošné kamene z betónu a igelitovej tašky

Dnes najobľúbenejšie