Krásne a originálne nápady na dekoráciu stien: Úžasný výsledok, ktorý nestojí takmer nič!

Chcete vo vašom byte zmenu? Vyskúšajte tieto originálne nápady na dekoráciu stien. Vyzerajú skvele a zvládnete ich bez väčších nákladov.

Maľovanie stien v byte je prácou, ktorá sa väčšine z nás spája s neporiadkom a poriadnou drinou, do ktorej sa musí zapojiť každý člen rodiny. Aj preto túto povinnosť často odkladáme na neurčito. Dnes vám ukážeme krásne nápady, ktoré vás určite motivujú, aby ste sa do premeny stien pustili čo najskôr. Výsledkom bude originálne a krásne dielo, ktoré váš byt premení na nepoznanie. Premeňte obyčajné maľovanie na úžasné kreatívne dobrodružstvo s krásnym výsledkom. Navyše, mnohé z nich nestoja takmer nič.

Stena, ktorá rozpráva príbeh

1

2

Táto žena vyzdobila jednu zo stien v byte obľúbeným úryvkom z knihy Harry Potter. Pýtate sa, ako to dokázala? Pomocou projektora. Jednoducho opisovala kontúry, premietané na stenu. Skvelý nápad, čo poviete?

Nepotrebujete tapety

3

Vzorované valčeky sú skvelou alternatívou tapiet. Práca s nimi je nenáročná a vaše steny v byte budú vďaka nim vyzerať úžasne.

...

4

5

Dekorácia na stenu zo sprchového závesu

7

Títo manželia prišli so skutočne originálnym nápadom. Záves zo sprchy za pár dolárov premenili na dominantu svojej obývačky. Dnes sa vyníma na stene ako originálny obraz.

8

9

10

Dekorácie na stene vytvorené lepiacou páskou

11

Nikdy by nám nenapadlo, že aj s obyčajnou lepiacou páskou sa dajú vytvoriť zaujímavé nápady na steny v byte. Pozrite si originálne výtvory s čiernou a farebnou lepiacou páskou.

12

13

14

15

Steny plné spomienok

16

Vytvorte na stenu originálnu dekoráciou z rodinných fotografií. Vytvoríte ju skutočne jednoducho, len s pomocou povrazu, spony na papier a niekoľkých klincov.

18

Akvarelové kresby dodajú priestoru vzdušnosť

19

Tieto abstraktné kresby vytvoríte na základnej vrstve farby. Rôzne odtiene farieb zmiešajte s väčším množstvom vody a nanášajte na stenu. Vzniknú obrazce dodávajúce priestoru zvláštne čaro.

20

21

22