Po čistení záhrady im ostalo plno konárov a prútia: Keď uvideli susedia nápad týchto manželov ľutovali, že im to nenapadlo tiež!

Ak sa chystáte na čistenie záhrady, konáre a prútie určite nelikvidujte, toto je perfektný nápad!

Krásne nápady, ako si vyrobiť krásnu živú dekoráciu do záhrady, na terasu alebo napríklad aj na balkón. Reč bude o konároch a prútí, ktoré bude na jar v mnohých záhradách.

Konáre a prútie vám môžu skvele poslúžiť

Vŕbové prútie stačí len odrezať, zapichnúť do črepníka a zapliesť: Stačí pár týždňov a na túto nádheru sa nebudete vedieť vynadívať!

Títo manželia vytvárajú z konárov a prútia prekrásne dekorácie

Manželský pár Johan a Eva minulý rok podrobili svoju záhradu dôkladnej jarnej očiste. Orezali stromy, kríky a vyčistili miesta, ktoré chcú na jar nechať novým druhom kvetov a stromov. Po namáhavej práci im ostalo na pozemku množstvo odpadového dreva – prútia, ihličia a kríčia. Najskôr uvažovali, že drevo jednoducho spália na záhrade tak, ako to urobili aj ostatní susedia. Eva, ktorá je na materskej dovolenke však dostala lepší nápad. Požiadala manžela, aby jej pomohol použiteľné kusy dreva spracovať a orezať tak, aby s ním mohla pracovať. Pustila sa do práce a do predvianočného obdobia mala vyrobenú celú paletu krásnych drobností, ozdôb a dekorácií. Keď manželia usporiadali susedskú burzu so všetkými týmito milými vecami, udivení susedia sa nestačili diviť, z čoho všetky tieto diela pochádzajú. Ľutovali, že na tento nápad neprišli aj oni. Všetky diela šikovnej mamičky sa rozpredali rýchlosťou blesku. Okrem kreatívneho nápadu tak našla aj šikovný spôsob, ako si na materskej trochu privyrobiť. :-)

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Ďalšie úžasné nápady aj do záhrady

 

Na kvety

To nie je všetko