Keď to uvidíte, roztrhané silonky už nikdy neskočia v koši: Neuveríte, čo z nich môžete mať keď odstrihnete túto časť!

Staré, alebo roztrhnuté silonky vám ešte môžu skvele poslúžiť. Keď uvidíte tie skvelé nápady, ako ich využiť, určite ich nabudúce už nevyhodíte. Inšpirujte sa!

Staré, alebo roztrhnuté silonky vám ešte môžu skvele poslúžiť. Keď uvidíte tie skvelé nápady, ako ich využiť, určite ich nabudúce už nevyhodíte. Inšpirujte sa!

Originálne svietniky a dekorácie

Ornamety

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Odstrihnite strednú časť a môžete mať zaujímavý top

Hoďte ich do práčky

Silonky, alebo nastrihané väčšie kúsky z nich počas prania pôsobia ako lapač a zachytávať vlasov, nečistôt a chlpov, ktoré spoľahlivo upchajú filter v práčke. Stačí ich len hodiť do práčky a nechať robiť svoju prácu. Je to perfektný tip!

Žena už celé roky nevyhadzuje staré pančuchy. Neuveríte, na čo ich používa!

Parkety sa budú lesknúť

Navlečte ich na mop a jednoducho používajte ako vždy. Na podlahe nebudú žiadne nečistoty a bude krásne lesklá, bez šmúh. Môžete ich použiť na sucho, alebo aj na vlhko.

Na prach v policiach, drobnosti aj drahocenné predmety

Navlečte pančuchu na dlhšiu rúčky varechy a jednoducho prechádzajte po celej ploche políc či skríň. Pančuchy sú perfektné lapače prachu, doslova ho pritiahnu a skvele vyčistia každú plochu bez toho, aby ste museli vynaložiť väčšiu námahu. Pančuchy sú perfektné leštidlo na drobnosti, šperky a cenné predmety.  Rovnako poslúžia pančuchy pri čistení porcelánu alebo skla. Skvele vyčistia aj zrkadlo či iné sklenené povrchy v byte.

Najlepšie na topánky

Kožené, lakované a dokonca aj semišové. Najskôr ich zbavte najväčších nečistôt a potom jednoducho vyleštite pomocou siloniek. Budú vyzerať úžasne!

 

Na uskladnenie cibule a cesnaku

Nápad pre deti

Dajte ich na vysávač a máte istotu, že nájdete všetky zatúlané drobnosti

Dajte do nich mydlo a máte postarené o skvelú masáž vo vani

Postavičky a zvieratká

Gumičky do vlasov

Dekorácia na stenu