Keď sa dvojica rozhodla bývať v garáži, známi si mysleli, že sa museli zblázniť. Teraz by takýto domov chceli tiež!

Mladá dvojica nemala peniaze na byt v meste. Rozhodli sa, že spolu so svojimi dvomi psíkmi sa nasťahovali do garáže. Keď uvidíte, aký domov tu vytvorili, nebudete veriť vlastným očiam.

Whithey Leigh Morris je mladá dizajnérka, ktorá sa spolu s partnerom Adamom hľadali ideálny domov pre začiatok spoločného života. Štartovací byt v meste Los Angeles si však nemohli dovoliť a preto hľadali iné možnosti, ako si splniť sen o spoločnom bývaní. Nakoniec im napadla skutočne bláznivá myšlienka – budú bývať v garáži, ktorá sa nachádza na pozemku Adamovej rodiny.

Príbuzní s prenechaním nevyužitej garáže mladej dvojici nemali problém. Nechápali však, ako sa niekto môže dobrovoľne rozhodnúť pre život na takomto mieste. Garáž má rozmery 30 metrov štvorcových a bola postavená v roku 1992. Už viac ako 7 rokov ju však rodina nevyužívala a stala sa skladiskom nepotrebných harabúrd a záhradného náradia.

Dvojica teda začala s vypratávaním priestoru a pretváraním garáže na svoj domov. O niekoľko týždňov boli práce hotové a Whithey, Adam a ich dvaja psíkovia sa nasťahovali do nového obydlia. Keď dvojica pozvala na návštevu svojich známych neverili vlastným očiam. Hoci sa na začiatku na plány mladých ľudí pozerali cez prsty, teraz im krásne bývanie len ticho závidia. Čo naň hovoríte vy?

canal-1

canal-2

canal-3

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

canal-4

canal-5

canal-6

canal-8

canal-10

canal-11

canal-12

canal-13