Keby som to neskúsil, neuverím: Stačí poznať tento trik a auto dokážete otvoriť a zamknúť z oveľa väčšej diaľky!

Určite to oceníte napríklad keď zaparkujete auto na veľkom parkovisku a budete ho hľadať len podľa svetieľ smeroviek pri otváraní!

Určite to oceníte napríklad keď zaparkujete auto na veľkom parkovisku a budete ho hľadať len podľa svetiel smeroviek pri otváraní!

Keby som to neskúsil, neveril by som, no naozaj to funguje. O tomto triku som čítal už dávnejšie na portály sme.sk. S bratom sme mali pochybnosti a preto sme sa rozhodli skúsiť to na vlastnom aute. Boli sme na parkovisku pred domom, postavili sme sa na maximálnu vzdialenosť pre diaľkové ovládanie a potom sme prešli o niečo ďalej, do vzdialenosti, na ktorú sa už auto nedalo otvoriť. Stačilo, aby sme si diaľkové ovládanie priložili k hlave a zrazu to išlo aj z oveľa väčšej vzdialenosti. Keby to neskúsim, tak neuverím, ale je skutočne to funguje. Na portály SME vysvetľovali, že v momente, keď si diaľkové ovládanie priložíme k hlave, naše telo funguje ako veľká anténa, ktorá signál zosilní. Nemusíte sa obávať, že ide o nejakú veľkú záťaž pre organizmus, alebo dokonca šok, je to podobné, ako keď telefonujete s mobilom pri uchu. Tu je aj video, ako to funguje.

Juraj M.

Dnes najobľúbenejšie