Jednoduchý trik, ako sa zbaviť nenávidených chĺpkov na tvári!

Toto rozhodne stojí za vyskúšanie. Nenávidených chĺpkov na tvári sa môžete zbaviť doma, rýchlo a úplne zadarmo.

S týmto problémom sa potýka hádam každá žena. Chĺpky na tvári – predovšetkým nad hornou perou, pôsobia na tvári veľmi rušivým dojmom a preto pátrame po najrôznejších spôsoboch a postupoch, ako chĺpky odstrániť na čo najdlhšiu dobu.

Ak ste už vyskúšali takmer všetky kozmetické procedúry, dostupné výrobky a stále sa nestavil očakávaný výsledok, máme pre vás skvelé riešenie:

Prinášame vám niekoľko domácich tipov, ktoré určite stoja za vyskúšanie.

Kúra z ovsených vločiek

Táto metóda neslúži len odstránenie chĺpkov, ale zároveň zjemní a vyživí pokožku a dodá jej potrebné vitamíny a minerály.

Potrebujeme:

1 lyžicu ovsených vločiek

2 lyžice citrónovej šťavy

3 lyžice medu

Postup:

Všetky prísady zmiešame a aplikujeme na problematické oblasti na tvári. Potom jednoducho zmyjeme vlažnou vodou. Postup opakujeme 2-3 x do týždňa po dobu 1 mesiace. Výsledok je podľa skúseností žien skutočne perfektný – po chĺpkoch nie je po mesiaci ani stopy.

Kúra z hnedého cukru a citrónovej šťavy

Táto kúra pôsobí tak, že chĺpky po jej aplikácií stále viac blednú a postupne prestávajú byť viditeľné.

Potrebujeme:

30 g hnedého cukru

1-2 lyžice citrónovej šťavy

Postup:

Obe suroviny zmiešame a zmes nanesieme na problematické miesta a necháme pôsobiť 15 minút. Aplikujeme 3x do týždňa a po 2 týždňoch sa objavia prvé výsledky. Rovnaký bieliaci efekt má aj kúra z nastrúhaného zemiaku, pretože zemiakový škrob postupne spôsobí blednutie chĺpkov.

Trik s niťou

Na odstránenie chĺpkov pomocou tohto triku potrebujeme jedinú vec – obyčajnú niť. Pozrite si krátke video, ktoré vám ukáže, ako sa pomocou nej zbaviť nenávidených chĺpkov úplne zadarmo.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

zdroj: diycraftproject, youtube

Dnes najobľúbenejšie