Jednoduchý spôsob, ako nakupovať a zároveň ušetriť

Nakupovať a šetriť súčasne nie je nemožné. Stačí vedieť, ako na to! S touto pomôckou už nikdy nebudete mať hlboko do vrecka, pretože z každého nákupu dostanete časť peňazí naspäť.

Nakupovať a šetriť súčasne nie je nemožné. Stačí vedieť, ako na to! S touto pomôckou už nikdy nebudete mať hlboko do vrecka, pretože z každého nákupu dostanete časť peňazí naspäť.

Nakupovanie cez internet sa aj u nás na Slovensku pekne udomácnilo a čoraz viac ľudí radšej nakupuje takto. Je to pohodlnejšie, ako behanie po obchodoch, vyhnete sa čakaniu v radoch pri pokladniach a často tak máte aj väčší výber. Ak si aj vy plánujete niečo kúpiť cez e-shop, mali by ste vedieť o možnosti, ako pri tom môžete ušetriť. Stačí poznať túto pomôcku, s ktorou to hravo zvládnete a okrem toho, že nakúpite, neminiete toľko peňazí.

Máte kolegyňu, ktorá vie vždy dobre nakúpiť v zľave a kupuje si nové veci bez toho, aby jej zostala prázdna peňaženka? Pravdepodobne iba vie, ako na to! Šikovnosť v nakupovaní sa však netýka iba žien, ale rovnako aj mužov. Veď každý rád ušetrí a takáto príležitosť sa jednoducho neodmieta. Ako to funguje? V skratke si iba vyberiete to, čo si chcete kúpiť, a potom vám časť z platby vrátia, takže výsledne miniete omnoho menej. Najčastejšie sa takto dá nakúpiť oblečenie, ale aj drobná elektronika, športové potreby a prípadne aj chovateľské potreby. To záleží od toho, ktoré e-shopy ponúkajú túto možnosť a využívajú tento spôsob predaja. Nakúpiť takto môžete aj hudobniny, či obuv a v neposlednom rade sú to často aj pobyty. Hoci to môže znieť až príliš dobre na to, aby to bola pravda, netreba za tým hľadať nejaký „háčik“. Ide iba o spôsob predaja, ktorý má byť výhodný pre všetky strany a je založený predovšetkým na spokojnosti.

To, o čom je reč, je takzvaný cashback, v preklade v podstate „peniaze naspäť“, ktoré sú vám z nákupu vrátené. Funguje na tom pricípe, že nakupujete cez sprostredkujúci portál. Netreba sa však ničoho obávať. Ide iba o to, že tento web vám ponúkne možnosť nakúpiť vo viacerých e-shopoch, s ktorými spolupracuje. Medzi nimi si vy nájdete ten, ktorý predáva to, čo potrebujete. Vy sa na tomto portáli zaregistrujete a už môžete bez obáv nakupovať s tým, že sa vám časť sumy vždy vráti späť. Žiadny chyták v tom teda nehľadajte. Obchodník bude totiž spokojný, že ste uňho nakúpili, odvďačí sa za to portálu, ktorý vás ku nemu dostal a ten odmení vás, za to, že ste nakúpili. Výsledkom by mala byť teda spokojnosť na všetkých stranách. Najlepšie je, že peniaze získate späť aj z nákupu výrobkov v zľave aj vo výpredaji.

A tu už sa v podstate dostávame k jadru veci. Najväčším cashback portálom na Slovensku, ktorý vám pomôže spoľahlivo ušetriť, je portál Tipli, ktorá má pre vás najväčšie odmeny za nákupy. Spolu s ním môžete začať šetriť, a pritom nakupovať všetko, čo potrebujete a po čom vaše srdce túži. Nie je na tom nič komplikované. Ak ste takto ešte nenakupovali, najskôr si na portáli vytvoríte vlastný účet, cez ktorý budete nakupovať. Registrácia je bezplatná a o krátku chvíľu ste s ňou hotoví. Potom už si stačí iba vybrať z ponuky viac ako 100 obchodov, v ktorých istotne nájdete presne to, čo hľadáte. Potom kliknete na detail obchodu a pokračujete v nakupovaní celkom bežným spôsobom. Nezvyčajné už bude iba to, že po uskutočnení nákupu vám pripíšu odmenu z vášho nákupu. Ešte predtým, ako nakúpite, ste však informovaní o tom, koľko percent z nákupu dostanete naspäť. To sa pripíše na váš účet na Tipli.

Nakupovanie v e-shopoch je pre mnohých ako hobby, a tak sa v internetových obchodoch pohybujú ako ryby vo vode. Každý však z času na čas niečo potrebuje, či už pre seba alebo ako darček pre iných, a keďže na tom nie je nič zložité, nemusíte sa toho obávať ani vtedy, ak ste takto ešte nenakupovali. Na portáli Tipli pritom nájdete mnohé známe obchody a značky, v ktorých nakupujete aj bežne, iba ste možno nevedeli, že pri tom môžete ušetriť. Medzi nimi je to napríklad aj známa predajňa Tchibo, ktorá má veľmi populárny e-shop, na ktorom sa tie najlepšie výrobky vždy rýchlo míňajú. Hoci ho možno poznáte na základe výbornej kávy, môžete si cezeň vybrať aj trendové oblečenie či výrobky do domácnosti a iné šikovné veci. Často pritom ponúkajú aj zľavy a dopravu zdarma a keď k tomu pripočítate ešte vrátené peniaze z nákupu, niet nad čím váhať.

...