Jednoduchý návod, ako si upliesť krásne papučky za jeden večer: Žiadne švy, na dvoch ihliciach – najrýchlejšia metóda!

Kedysi sme chodili nakupovať dlho a starostlivo si vyberali topánky, topánky alebo tenisky, čo na nich kladie 1000 a 1 nároky. Takže to vyzerá krásne, nohy pohodlné a módne. Ale skutočnosť, že chodíme po dome , venujeme oveľa menšiu pozornosť.

“ Vo veľkosti je farba viac či menej príjemná – môžete ju nosiť !“ – Povedal som si skôr, že si vyberiem nové papuče pre dom. Skôr, ale nie teraz, keď som začal chodiť po dome v mäkkých a veľmi pohodlných papučkách, stopy , ktoré mi dal môj priateľ. A ona mi povedala, ako môže byť táto krása v každom zmysle slova spojená sama.

papuče pre domácnosť

© DepositPhotos

Ako si vyrobiť krásne, teplé papučky za jediný večer

Táto metóda je jednoduchá a môžete ju skutočne zvládnuť za jeden večer. Teraz máme dome 3 páry papučiek pre hostí a dva krásne darčeky pre moju matku a svokru.

metóda bez švíkov, len na bez švíkov, pletenie na dvoch ihliciach!

...

papuče

© DepositPhotos

Papučky sú mimoriadne jemné, teplé a ľahko sa udržiavajú. Keď je treba, jednoducho ich dajte do práčky.

Navyše môžete dať svoje papuče absolútne akýkoľvek dizajn a urobiť im akúkoľvek farbu.

ako väziť papuče urobiť sami

© DepositPhotos

Papučky si môžete vyrobiť v akomkoľvek dizajne, môžete pridať veselé motívy, alebo originálne vzory. Ak použijete iný tip priadze, môžete si urobiť pohodlné papučky aj na leto.

Takéto ponožky sú jednoducho upletené, papuče sú vhodné pre ženy s veľkosťou nohy 38-39 (24-25 centimetrov). Zapojte sa do kreatívneho procesu a vyberte si vlastnú farbu a vzhľad papúč tak, aby ste sa na ne každý deň mohli tešiť.

krásne papuče

Video-návod pletenia, podľa ktorého si môžete papuče ľahko zhotoviť

Ďalší výborný a podrobný postup na pletenie papučiek na dvoch ihliciach nájdete TU.