Pripravujte vašim najbližším maškrty ako profesionál. Pomôže vám prvotriedny kuchynský robot.

Obľubujete vy alebo vaši najbližší sladké maškrty? Profesionálny kuchynský robot vám ich pomôže pripraviť tak, ako by ste si ich objednali z tej najlepšej cukrárne.

Vždy keď idete okolo cukrárne obdivujete vitríny, kde majú rozložené koláče, ktoré vyzerajú dokonale a vy neviete, ktorý si skôr vybrať? V prípade, že aj vy ste milovníkom týchto sladkých dobrôt a jedli by ste ich neustále, máme pre vás dobrú správu. Ak sa len trochu viete zvŕtať v kuchyni a máte odvahu na vlastnú prípravu vynikajúcich sladkých pokrmov, máte vyhraté. S kuchynským robotom Titanium Chef Patissier od značky Kenwood sa vaša odvaha a priemerné cukrárske zručnosti zmena na nepoznanie. Tento kuchynský robot z vás spraví domáceho cukrára, ktorý si poradí aj s tými najzložitejšími receptami. A naviac nebude vás to stáť takmer žiadnu námahu.

Je pre vás ťažké tomu uveriť? Verte nám, pečenie nebolo nikdy jednoduchšie. Aj tie najťažšie a najkomplikovanejšie recepty sa zrazu stávajú jednoduchými a ich výsledky sa vyrovnajú tým zákuskom, ktoré ste predtým obdivovali vo vitrínach cukrární. Kuchynský robot Titanium Chef Patissier sú skvelým pomocníkom.

Spoznajte dôvody prečo je rada Titanium Chef Patissier najlepším pomocníkom na pečenie

V prvom rade vás osloví jej minimalistický dizajn, ktorý pristane do každej kuchyne. A potom vás potešia všetky funkcie, s ktorými si hravo poradí. Jeho multifunkčnosť, rýchlosť a výkonnosť z vás hravo spravia experta na pečenie.

Neustále spomíname, že tento robot je iný ako ostatné kuchynské spotrebiče. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že dokáže miesiť, hniesť, vážiť, zohrievať a to všetko v jednom jedinom stroji. Okrem toho, že je to naozaj šikovný pomocník do domácnosti, poteší vás najmä svojimi vylepšeniami.

Zohrievanie ingrediencií na považovanú teplotu

Súčasťou spotrebiča je nerezová misa EasyWarm s obsahom až sedem litrov. S touto zázračnou misou dokážete veľké veci. Jej najväčšou výhodou je, že si môžete nastaviť temperovanie surovín na požadovanú teplotu priamo v mise.

Oceníte to napríklad pri tom, keď si necháte zmäknúť maslo na teplotu ideálnu na pečenie alebo pri kysnutí cesta. Kysnutie vyžaduje teplo. S misou, kde viete regulovať jej teplotu, bude kysnutie omnoho rýchlejšie.

Dobrý zákusok je väčšinou plný čokolády, už nemusíte tráviť pri jej rozpúšťaní veľa času a zašpiniť desiatky riadov, kuchynský robot od značky Kenwood to zvládne sám za niekoľko minút.

Integrovaná váha vás zbaví zbytočného neporiadku

Určite to poznáte, že pri vážení vzniká množstvo neporiadku. Do jednej nádoby múka, do druhej maslo a do ďalších iné suroviny, ktoré musia byť odvážené. Okrem zbytočných riadov pri presypávaní vždy skončí niečo na kuchynskej linke a vy nerobíte nič iné, len ju neustále umývate. Ale tomuto je koniec. Kuchynský robot Titanium Chef Patissier má v sebe integrovanú váhu, takže všetky suroviny postupne dokáže zvážiť v jednej mise. Potom ako máte ingrediencie odvážené, rovno ich spotrebič spracuje podľa vašich predstáv.

Jednoduchosť ovládania

Spotrebič disponuje mini displejom. V pamäti spotrebiča je prednastavených až šesť úkonov, ktoré využívate najčastejšie a pomocou jedného tlačidla na displeji tento úkon spustíte. Jedná sa o miesenie cesta, kysnutie cesta, šľahanie snehu z bielkov, rozpúšťanie čokolády alebo miešanie surovín na prípravu pečiva či iných koláčikov.

Kuchynský robot presne vie čo robí a recept, do ktorého ste sa pustili vám pomôže pripraviť tak, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Pečenie bude pre vás zábavou a naviac sa zbavíte zbytočného neporiadku, ktorý by vznikol, ak by ste na jednotlivé úkony museli využívať rôzne kuchynské spotrebiče.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie