Jeden cvik pre zdravie, aj na chudnutie: Zbavíte sa plynatosti, pálenia záhy a roztopí aj nadbytočné kilogramy!

Tento jeden cvik z youtube si dobre zapamätajte - je to hotový zázrak pre vaše telo! Nielen že vás zbaví niektorých zdravotných ťažkostí, zároveň pomáha chudnúť. Stačí ak ho budete vykonávať pravidelne ráno, aj večer.

Tento jeden cvik z youtube si dobre zapamätajte – je to hotový zázrak pre vaše telo! Nielen že vás zbaví niektorých zdravotných ťažkostí, zároveň pomáha chudnúť. Stačí ak ho budete vykonávať pravidelne ráno, aj večer.

Skúsenosti tých, ktorí ho skúsili, vás možno presvedčia. Ženy, ktoré ho vykonávali, schudli za týždeň od 2 do 4 kg. Chudnutie však samozrejme treba podporiť správnou výživou.

V joge sa táto pozícia nazýva póza oslobodenia a má blahodárny vplyv na orgány gastrointestinálneho traktu a brucha.

Tento jednoduchý cvik zlepší črevnú mobilitu, pomáha posilňovať svaly krku a chrbta, a pomáha obnoviť pružnosť chrbtice pri skolióze. Zároveň táto poloha zmierňuje nervové napätie a zrýchľuje metabolizmus. Z toho dôvodu nakopne vaše chudnutie a kilogramy miznú oveľa rýchlejšie.

Postup:

Ľahnite si na chrbát a natiahnite nohy.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Ruky ťahajte po zemi hore nad hlavu a potom nimi obopnite kolená a pomaly ťahajte k sebe. Pomaly zdvihnite hrudník a pritiahnite kolená až k tvári – zhlboka dýchajte.

Držte túto pózu 1 a pol minúty. S výdychom položte ruky aj nohy na podlahu.

Toto cvičenie opakujte 5-krát s malými prestávkami.

Táto poloha pomáha zmierniť bolesti brucha a chrbta, zároveň odstraňuje problémy so zápchou.

Prajeme veľa zdravia!

Upozornenie: V prípade, že ste prekonali úraz, alebo trpíte vysokým krvným tlakom, toto cvičenie nevykonávajte. Ak trpíte inými zdravotnými ťažkosťami, pred cvičením sa pre istotu poraďte so svojim lekárom.