Geniálny trik, ako udržať okná žiarivo čisté na celé mesiace, bez roboty: Škoda, že sme toto nepoznali skôr!

Navyše okná takto ochránite pred dažďom a nečistotami na celé mesiace, pretože kvapky sa na nich neudržia. Geniálne, čo poviete?

Bezchybné okná zvyčajne máme len do prvého výdatnejšieho dažďa. Na jednej zahraničnej stránke som našiel tento trik a naozaj nerozumiem, že mi to nenapadlo skôr. Je to naozaj parádny zlepšovák a vašej manželke s tým ušetríte kopec práce. Navyše okná takto ochránite pred dažďom a nečistotami na celé mesiace, pretože kvapky sa na nich neudržia. Geniálne, čo poviete?

Tento nápad pochádza od Setha, ktorý sa manželke sám ponúkol že vyčistí okná. Chcel vyskúšať tento malý experiment a naozaj to fungovalo. Manželka bola vo vytržení, keď aj po výdatných jesenných dažďoch ostali okná bez jedinej škvrny.

Pretrite okná zvonku týmto zázrakom a máte po starostiach

Stačí, ak na okná zvonku použijete prípravok známy všetkým motoristom takzvané tekuté stierače. Seth použil prípravok Rainx 2v1 (čistič skiel a odpudzovač dažďa), môžete však použiť aj iný prípravok. Ak použijete takýto čistič, okno nemusíte vopred umývať, prostriedok ho aj vyčistí. takže nastriekať, zotrieť papierovými utierkami a to je všetko, na celé týždne máte s dažďom pokoj!

Dnes najobľúbenejšie