Facebook pripravil novinku, ktorá mnohých nepotešila. 3 rady, ako neprísť o veci, ktoré ste na ňom mali radi

Facebook pripravil pre svojich používateľov veľkú zmenu. Znamená koniec príspevkov od médií, osobností, politikov či zábavných stránok.

Ak ste sa dnes ráno aj vy zobudili a zo zvyku ste išli pozrieť, čo je nové na Facebooku, asi ste ho po chvíli rovno zatvorili a radšej si pre novinky zo sveta pustili televíziu či rádio. Jedna z najväčších zmien na Facebooku za posledné roky je totiž od dnešného dňa definitívne tu. Ide o to, že na mobile ani na počítači sa vám už na Facebooku nezobrazia príspevky tak ako doteraz, ale ukáže sa vám iba to, čo zdieľali vaši priatelia.

 

Už žiadne noviny, vtipy a videá, iba súkromie vašich priateľov

Všetky príspevky od akýchkoľvek médií, zábavných stránok, osobností, politikov či značiek sa presunuli do samostatnej záložky s názvom Prieskumník. Táto novinka sa ľuďom začala zobrazovať už v stredu večer a dnes už je realitou pre väčšinu obyvateľov Slovenska. Ak ste teda boli zvyknutí si ráno, prípadne počas obeda alebo pred spaním prečítať nejaké novinky zo sveta alebo si vylepšiť deň zábavným videom, Facebook sa rozhodol, že odteraz už uvidíte len novinky zo života vašich priateľov. Dokonca aj tých, s ktorými sa v reálnom živote ani nestretávate.

Prieskumníka nájdete v ľavom stĺpci na počítači a v spondej lište na mobilnom telefóne.
Prieskumníka nájdete v ľavom stĺpci na počítači a v spodnej lište na mobilnom telefóne. Foto: adn

 

Čo urobiť, ak chcete aj naďalej dostávať novinky od médií?

Ak vám chýbajú vtipy, zábavné videá alebo spravodajstvo, môžete sa prekliknúť do záložky Prieskumník. Je však pravda, že vašu obľúbenú stránku v nej budete hľadať pomerne dlho. Keďže sa tu ocitli všetky stránky, ktoré ste sledovali, nová záložka Prieskumník bude zahltená obrovským množstvom príspevkov.

Možno ste si už zvykli aj na náš obsah. To je nápad! vám každý deň prinášal najlepšie nápady a inšpirácie na internete, tipy a nápady na rôzne zlepšenia, zaujímavé recepty, zábavné či užitočné videá aj obrázky, ktoré vám rozveseľovali deň. Ak nechcete o tento obsah prísť a boli by ste radi, ak by sme vám aj naďalej spríjemňovali dni a informovali vás o všetkých skvelých vychytávkach, stačí, ak urobíte tieto 3 jednoduché veci.

 

3 veci, ktoré treba urobiť, aby ste si zabezpečili prísun skvelých nápadov:

  • Zaregistruje sa do nášho newslettera. E-mailom vám budeme niekoľkokrát do týždňa posielať tie najužitočnejšie tipy. Stačí ak kliknete na tento odkaz a na ponúknutej stránke vyplníte svoju e-mailovú adresu a potvrdíte.
  • Dovoľte nám posielať vám upozornenia o tých najlepších článkoch. Upozornenia vám prídu bez ohľadu na to, či ste práve na našej stránke. Nebojte sa, posielať budeme maximálne jeden článok denne. Potvrďte príjem upozornení kliknutím na tento odkaz.
  • Nechajte si na Facebooku zasielať upozornenia o novinkách na našej stránke. Stačí, ak navštívite našu stránku na Facebooku, prejdete myšou cez tlačidlo Sledované a v časti Upozornenia kliknete na možnosť Zapnúť všetky.
    Ako si zapnúť upozornenia na Facebooku.
    Ako si zapnúť upozornenia na Facebooku. Foto: adn

     

Stačí, ak sa rozhodnete len pre jednu z možných alternatív a pravidelný prísun skvelých tipov, trikov a nápadov máte zaručený.

Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, kedykoľvek ju môžete vziať späť. Ale prečo by ste to robili? :-)

Dnes najobľúbenejšie