Extrémne účinný prírodný liek, ktorý čistí hlien, chráni pľúca a zbaví vás aj bolesti hrdla!

Nesiahajte pri prvých príznakoch choroby hneď po liekoch.

Tento účinný prírodný odvar podľa receptu z youtube vás zbaví bolesti hrdla, pomôže pri začínajúcom kašli a čistí pľúca od hlienu.

Jeho najväčším benefitom je, že spája najsilnejšie prírodné zbrane v boji proti infekciám, kašľu a zápalom. Tento domáci liek vás rýchlo zbaví kašľa, hlienu a zápalu. Pri chrípke a chorobách ide o najúčinnejší podporný liek. V prípade, že ho nasadíte pri prvých príznakoch, pomôže vám priebeh choroby výrazne zmierniť, uľaví od symptómov, prípadne chorobu celkom zastaví. Zlepšenie cítite hneď, s kašľom a hlienom dokáže tento liek zatočiť už za 3 dni.

Čo dokážu jednotlivé zložky?

Kurkruma

Kurkuma je považovaná za prírodný zázrak s nespočetnými výhodami pre zdravie.

Najdôležitejšie zlúčeniny v tejto látke sa nazývajú kurcuminoidy a majú silné liečivé, antioxidačné, protizápalové, antiseptické, antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti.  Kurkuma zabraňuje deštrukcií pľúcnych tkanív, čím je jedným z najsilnejších bojovníkov pri zápaloch a rekonvalecesncií.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Cesnak

Cesnak si v období zvýšeného výskytu chrípky a ďalších chorôb z prechladnutia doprajte čo možno najčastejšie ako prevenciu i liek. Cesnak je prírodné antibiotikum a antivirotikum, posilňuje imunitu a pomáha bojovať proti virózam. Jeden (asi 6 g) až dva strúčiky denne, tri až štyri počas chrípkového obdobia – to je odporúčaná dávka pre dospelého človeka, ktorú neradno prekračovať. Skvelý prínos v tejto dobe má aj obyčajná cesnaková polievka. Proti typickému cesnakovému aróma, ktoré nemusia byť každému príjemné, pomáha jesť cesnak zároveň s olejom, mliekom a medom alebo po jedle užiť kúsok petržlenovej vňate.

Zázvor

Pôsobí antibioticky proti infekciám horných dýchacích ciest. Likviduje choroboplodné zárodky a mimoriadne silno pôsobí na tráviacu sústavu, harmonizuje jej činnosť. Čerstvý je samozrejme najliečivejší.

Ako liek pripraviť?

Potrebujeme:

3 strúčiky cesnaku

koreň zázvoru

1 PL hnedého cukru (alebo brezového cukru)

1 PL strúhaného koreňa kurkumy (alebo lyžičku korenia)

Postup:

Cesnak si ošúpeme a nakrájame na tenké plátky.

Odrežeme si kúsok zázvoru, ošúpeme ho a rovnako ako cesnak ho nakrájame na tenké plátky.

Pripravíme si hrniec s vodou a dáme doňho cesnak, aj zázvor.

Pridáme cukor, lyžicu kurkumy, premiešame a necháme zovrieť.

Potom povaríme pár minút a scedíme do pohára.

Pite 1-krát denne pri prvých príznakoch choroby alebo ak sa potrebujete zbaviť hlienu. 

 

 

Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay