Tri lyžičky denne a celú zimu neviem, čo sú choroby: Elixír zdravia zo Sibíru – Tieto 3 prísady si poradia s každou pliagou!

Tento starý liek využívali ľudia v najdrsnejších podmienkach ďalekého Sibíru. Tam, kde neboli lekárne a prvá pomoc lekára nablízku, museli si ľudia poradili sami. Prišli na to, že kombinácia týchto troch prísad dokáže výrazne posilniť imunitu, dodáva silu, jasnú myseľ a chuť do života. Čo nevedeli je, že vplýva na zdravie vnútorných orgánov, zlepšuje prekrvenie, okysličenie, posilňuje srdce a cievy. Nehovoriac o množstve vitamínov, živín a antioxidantov, ktoré vám preniknú priamo do krvi.

zdravotný elixír

Chcel by som hovoriť o zdokonaľovaní a posilňovaní zmesí jedného z sibírskych bylinkov. Každá zo zložiek má pozitívny vplyv na prácu celého organizmu. Nemusíte byť lekár alebo bylinkár, aby ste našli všetko, čo potrebujete. Stačí ísť do obchodu.

Zdravotný elixír

zdravotný elixír

Potrebujeme:

  • 1 kg pohánky
  • 1 kg vylúpaných lúpaných vlašských orechov
  • 0,7 kg kvetového medu

zdravotný elixír

...

Príprava: Zomeľte pohánku a orechy v mlynčeku na kávu, naložte do medu, premiešajte a uložte do chladničky . Môžete robiť z polovičnej, alebo naopak aj z väčšej dávky, je to na vás. Vezmite si taký ľudový trikrát denne/1 lyžica počas 30 dní. Môžete pridať aj zomleté sušené hrozienka, sušené marhule. Základom je však vždy pohánka, orechy a med.

zdravotný elixír

Prečo pomáha Pohánka je bohatá na makro a mikroelementy, vitamíny a železo. Napriek tomu sme mnohokrát napísali o výhodách medu, pravdou je, že je schopný liečiť telo na bunkovej úrovni. Pokiaľ ide o vlašské orechy, sú bohaté na zdravé mastné kyseliny, prospievajú mozgu, tráviacej sústave, vnútorným orgánom a našej imunite.

zdravotný elixír

Po mesiaci sami zhodnoťte, ako sa budete cítiť a najmä budete vidieť, že choroby sa na vás už nechytajú!