Dvojica si kúpila rozpadnutú skrinku za pár drobných. Pozrite sa, čo z nej vyrobili pre svoju dcérku!

Starú skriňu kúpili za pár drobných. Jej premena je skutočne úžasná!

Už sme sa viackrát presvedčili o tom, že nie všetky veci musíme kupovať v obchode. Napríklad krásne doplnky do bytu či záhrady si môžeme s trochou inšpirácie ľahko zhotoviť aj sami.

Jeden mladý pár si na blšom trhu vyhliadol starú drevenú skriňu. Keďže išlo o veľmi opotrebovaný a aj značne poškodený kúsok, dvojicu vyšiel len na pár drobných. Majiteľ bol pravdepodobne rád, že sa na jeho kúpu vôbec niekto našiel. Napokon, komu by sa hodila takáto stará haraburda?

Dvojica však v starom nábytku videla perfektnú príležitosť pre tvorivú prácu. Hneď, ako prišil domov, začali pracovať na spoločnom projekte premeny starej skrine. Hoci by sme tipovali viacero možností, ako by mohli so starou skriňou naložiť, toto by nám nikdy nenapadlo. Zo starého nábytku sa stal rozprávkový domček pre svoju dcérku, ktorý je prepracovaný do najmenšieho detailu. Stačí len otvoriť dvere a razom sa ocitnete v perfektnom miniatúrnom svete, ktorý akoby žil vlastným životom. V každom okne sa odohráva iný príbeh. Čo poviete na túto úžasnú prácu vy?

1 (2)

2 (1)

3 (1)

4 (1)

5

6

7

8

Dnes najobľúbenejšie