Zbavte sa nežiadúcich pachov v byte: Umyte podlahu týmto domácim prípravkom a nikto ani nezistí, že máte domáceho miláčika!

342

Každá domácnosť má svoj špecifický pach. U niekoho je príjemná vôňa, u niekoho je cítiť napríklad pach domácich miláčikov. Ak ste ten druhý prípad, našli sme pre vás na youtube ideálne riešenie. A nebudete musieť utrácať žiadne peniaze navyše, pretože všetko potrebné nájdete doma. Odteraz už žiadne nežiaduce pachy, len príjemná vôňa!

Postup:

Ako prvé si podlahu povysávajte, alebo pozametajte. Následne umyte mopom prípadné škvrny od moču, ak mal váš domáci miláčik náhodou malú nehodu.

Naplňte 10 litrové vedro teplou vodou a pridajte 1 šálku aviváže, pol šálky prípravku na čistenie podlahy alebo saponátu, 2 lyžičky sódy bikarbóny, 1 lyžicu soli, šťavu z 1 citróna a 3 lyžice prípravku na umývanie riadu. Tento roztok dôkladne premiešajte a použite na umytie podlahy.

Výhodou tohto domáceho prípravku na podlahy je to, že nie je pre zvieratá toxický ako agresívne chemické prípravky, avšak zanechá podlahu čistú a voňavú. Navyše sa zbavíte problému s lezúcim hmyzom.

 

Foto: youtube
Foto: pixabay
Foto: youtube
Foto: youtube
Témy:


Pridajte svoj komentár