Domáca zázračná zmes na boľavé kolená: Neuveriteľné, ale úľavu pocítite už po prvom použití!

Problémy s kĺbmi trápia čoraz častejšie aj mladšie vekové kategórie. Dôvody sú rôzne – od nesprávnej výživy, nedostatok pohybu až po následky úrazov či zápalových ochorení. Výsledok je však rovnaký, bolesť, ktorá nám strpčuje život. Poradím vám jeden výborný domáci recept, ktorý mne osobne veľmi pomohol a verte alebo nie, úľavu som pocítila už po prvej aplikácii. Ak už neviete, ako bolestivé problémy odstrániť bez pomoci liekov proti bolesti, dajte šancu tomuto. Tento domáci liek, ktorý si jednoducho vyrobíte z ingrediencií z kuchyne. Pochádza z ruskej ľudovej medicíny a žne veľké úspechy medzi ľuďmi, ktorým už pomohla!

Kĺby bolia viac v zime

Práve v zimnom období bolia kĺby najviac, práve z toho dôvodu túto masť najviac využijete práve v týchto mesiacoch.

Potrebujeme:

(Všetky ingrediencie by mali byť po 1 polievkovej lyžici)

Med

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Horčicu

Soľ

Sódu

Postup:

Poriadne ich zmiešajte a masť je hotová a pripravená na použitie. Aplikujte ju, najlepšie večer pred spaním, na postihnuté miesta na tele a následne zabaľte mikroténovým vrecúškom a vlnenou šatkou pre čo najlepšie účinky. Už po prvom použití masti pocítite obrovskú úľavu. Opakujte však túto procedúru ešte 4-5 dní. Ak máte problémy s citlivou pokožkou či alergiami, skúste ako bude vaša pokožka reagovať (natrite trochu maste na predlaktie) a až potom aplikujte na bolestivé miesta.

Najdôležitejšou ingredienciou, ktorá sa postará o zmiernenie bolestí, je horčica. Toto dochucovadlo nie je v ľudovej medicíne ničím nezvyčajným, často sa používa práve na bolesti kĺbov. Dokonca zaberá aj na popáleniny. Ak nanesiete na popálené miesto hrubšiu vrstvu horčice, bolesť je zrazu fuč. Účinná je tiež na bolesti hlavy. Vtedy by sa mala aplikovať na čelo a spánky. Niektorí odborníci ju odporúčajú prehĺtať pri bolestiach hrdla.