Najlepšia rada od kaderníčky: Neutrácajte za masky a kúry z obchodu, táto lacná zmes tromfne aj tie najdrahšie z nich!

Mať najlepšiu kamarátku kaderníčku je na nezaplatenie. Miška mi totižto poradila túto perfektnú masku na vlasy, ktorá má presne taký efekt, ako drahé keratínové zábaly a kúry na vlasy. Maska vlasy hydratuje, zacelí vlasové vlákno, odstráni krepovitosť a nepoddajná hriva je zrazu krásne lesklá a jemná. Masku však treba nechať na hlave predpísaný čas, je to dôležité, aby sa dosiahol účinok, aký čakáte.

V každom prípade po tejto domácej maske budú vlasy vyzerať oveľa zdravšie. Skúste to a výsledky vás očaria.

1. Okamžite hydratuje. Používanie fénu, žehličky, vlasovej chémie – to všetko vlasy vysušuje a uberá im na kráse. Táto maska je pre ne ako životabudiť.  Domáci keratínový zábal pôsobí do hĺbky a obnovuje silu vlasového vlákna.
2. Obnovuje lesk vlasov. S touto kúrou sa vráti do vlasov jas, ktorý je vždy znakom zdravej a krásnej hrivy.
3. Dáva vám hodvábnu a poddajnú hrivu. Nepoddajné chumáče vlasov zmiznú, vlasy sú oveľa jemnejšie a krásne hebké.
4. Je to ekonomické. Príprava na domáce použitie je oveľa lacnejšia ako nákup keratínovej masky v kaderníctve alebo akékoľvek iné ošetrenie.

Potrebujeme:
+ 2 lyžice majonézy,
+ 1 zrelý banán,
+ 2 polievkovú lyžicu medu,
+ 1 vajce,
+ 2 čajové lyžičky kokosového oleja.

Vložte ingrediencie dáme do kuchynského robota a rozmixujeme na krém.

Zmes sa veľmi dobre aplikuje na vlasy, nanesieme ju od korienkov po celej dĺžke vlasov (je dôležité sústrediť sa najmä na oblasť vlasových korienkov, tie potrebujú najviac výživy). Aby bol účinok zjavný už po orvej aplikácii, nechajte si zmes na hlave 2 a pol hodiny. Ja som si ju jednoducho zabalila do fólie a medzitým popupratovala celý byt. Potom jednoduco umyť ako zvyčajne a môžete sa tešiť z hladkých, lesklých a úžasne jemných vlasov.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.