Žiadne stavebné povolenie a bývali už o mesiac: V Maďarsku postavila rodina úžasný dom z kontajneru, uchváti vás v momente!

V prírode niekoľko desiatok kilometrov od vychýreného letoviska jazera Balaton v Maďarsku, si mladá rodina našla svoj nový domov. Rozhodli sa pre bývanie v kontajnerovom dome a hoci boli najskôr skeptickí, bývanie v ňom si nevedia vynachváliť.

Vyzerá absolútne úžasne a bývali v ňom už o jeden mesiac. Kontajner má elektrické vykurovanie, pripojenie na internet, je zateplený a keď ste vo vnútri vôbec nespoznáte že nejde o štandardný dom. Keď byt mladých manželov ukázali v jednom z načítanejších časopisov, množstvo ľudí bolo udivených a milo prekvapených, o akú výbornú alternatívu moderného bývania sa jedná.

Byt má rozlohu 58 metrov štvorcových a nájdete v ňom dve spálne, kúpeľňu a krásnu obývačku spojenú s kuchyňou. Aj na Slovensku už nájdeme niekoľko firiem, ktoré sa zaoberajú realizáciou takýchto domov. Nájdete ich na internete. Toto sú fotografie spomínaného bývania snov v Maďarsku.

 

...

 

 

 

 

 

 

zdroj: csaladok.info