Do prázdnych vrchnákov od piva začal plniť betónovú zmes: Keď manželka vstúpila do izby, takmer onemela!

Tento chlapík už viac ako 10 rokov zbiera rôzne vrchnáky od piva. Nosili mu ich priatelia, známi a každý na ulici, kto o jeho zvláštnej záľube vedel. Jedného dňa sa rozhodol, že už bolo dosť pasívneho zhromažďovania vrchnákov a nastal čas, využiť ich na dobrú a najmä praktickú vec.

Tento chlapík už viac ako 10 rokov zbiera rôzne vrchnáky od piva. Nosili mu ich priatelia, známi a každý na ulici, kto o jeho zvláštnej záľube vedel.

Jedného dňa sa rozhodol, že už bolo dosť pasívneho zhromažďovania vrchnákov a nastal čas, využiť ich na dobrú a najmä praktickú vec. Keď manželka vytiahla päty z domu, vyhodil starý a škaredý koberec z pracovne a začal spolu s dcérkou pracovať na vytvorení jedinečnej podlahy z vrchnákov od piva.

Najskôr si vrchnáky zoradil tak, aby mohol vytvárať rôzne vzory a tvary podľa farieb a druhov vrchnákov. Potom začal do vrchnákov plniť betónovú zmes a ukladať ich na podlahu jeden vedľa druhého. Každý vrchnák bolo treba samostatne naplniť, uložiť a zaleštiť miesto okolo. Po celých hodinách práce sa konečne ukázal výsledok. Úžasná podlaha, aká sa len tak nevidí. A vyzerá krásne, čo poviete?

Ďalšie nápady z vrchnákov a betónu do záhrady

kážeme vám, že aj niečo, čo považujeme za obyčajný odpad, môže skvele poslúžiť. Inšpirujte sa nápadmi šikovných ľudí, ktorí vám ukážu, čo všetko môžete vyrobiť z týchto bežných vecí. Napríklad, ak ich uložíte do betónu, môžete z nich vytvoriť pestrofarebnú dlažbu do záhrady.! :-)

Ďalšie nápady, ako vrchnáky využiť!

zdroj: hometalk

Dnes najobľúbenejšie