Dnes je MDŽ. Ako dosiahnuť, aby sa vaša žena cítila výnimočne?

Ženy na celom svete si dnes zaslúžia špeciálnu pozornosť a prejav úcty. Napokon Medzinárodný deň žien je len raz do roka, preto dbajte na to, aby si ho ženy užili najviac, ako sa len dá.

Ženy na celom svete si dnes zaslúžia špeciálnu pozornosť a prejav úcty. Napokon Medzinárodný deň žien je len raz do roka, preto dbajte na to, aby si ho ženy užili najviac, ako sa len dá.

Aby sa cítili výnimočne

Za tento pocit dnes zodpovedajú najmä muži. Preto je dôležité, aby si dátum 8. marca zapísali do kalendára hrubými písmenami. A nemyslite si, že jediným spôsobom, ako prejaviť svojím manželkám či priateľkám patričnú úctu, je zakúpiť kyticu kvetov. Buďte tento rok originálnejší a prekvapte svoju dámu skutočne originálne. Vytvorte z vašej obľúbenej spoločnej fotografie milé prekvapenie, ktoré ju bude čakať po návrate z práce. Perfektný výsledok vám pomôžu vykúzliť dekoračné rámy na obrazy, ktoré podčiarknu jedinečnosť vášho romantického prekvapenia.

Čo ak je moja žena „pragmatička“?

Niektoré ženy jednoducho nie sú na milé pozornosti, „zbytočné“ maličkosti. Omnoho viac ich potešia celkom praktické pozornosti, akými je napríklad nový matrac v spoločnej spálni, uprataná kuchyňa alebo iné veci, ktoré môže zužitkovať a ich jedinou úlohou nie je len potešiť a následne skončiť v koši. Máme pre vás aj tip, ako potešiť tieto náročnejšie predstaviteľky nežného pohlavia. Stavte napríklad na obľúbený a praktický darček – kávovar. Ak vaša dáma zbožňuje vôňu a chuť kvalitnej kávy, neváhajte a investujte do takéhoto typu daru. Práve teraz máte jedinečnú možnosť získať kávovar za skvelú cenu s bohatým príslušenstvom a testovacími vzorkami pravých brazílskych káv.

Nebojte sa ani veľkých prekvapení

MDŽ je pre väčšinu z nás sviatkom, ktorý sa spája s malými a milými pozornosťami. Prečo by ste však nemohli vsadiť na väčšie prekvapenie, po ktorom vaša žena už dlho túži a určite ju poteší? Nechajte ju v napätí celý deň, tak, aby to vyzeralo, že ste na tento deň celkom zabudli. Potom si dobre zapamätajte výraz jej tváre, keď vkročí do dverí a uvidí sedačku, koberec alebo komodu, po ktorej už dlho túžila. Neváhajte a kúpte si Black Red White nábytok, ktorý bude pre vašu manželku úžasným prekvapením a pre vás príležitosťou osláviť MDŽ v skutočne veľkom štýle.

Deň žien je výnimočnou príležitosťou na to, aby svojím manželkám, priateľkám, matkám alebo kolegyniam spravili radosť. Okrem klasického červeného karafiátu môžete staviť aj na originálnejšie a netradičnejšie prekvapenie pre ženy, ktoré sú vo vašom živote na prvom mieste. Kreativite sa v tento deň nekladú žiadne medze.

Dnes najobľúbenejšie