Hovoria mu „ČISTIČKA tuku“: Zabudnite na drahé lieky, tento nápoj odstráni kilá a pomôže zdraviu – pite ráno namiesto kávy!

Tento nápoj si dávam namiesto kávy po dobu 10 dní a výsledky vidieť a najmä cítiť skutočne veľmi skoro. Okrem toho, že tento nápoj stimuluje metabolizmus a prácu tráviaceho systému, ingrediencie sú ideálne na detox, očistu tela od toxínov, pomoc pečeni, obličkám a hrubému črevu, v ktorom sú toxické látky najviac koncentrované. Podľa receptu z youtube ho zvládne pripraviť každý.

Mám s touto kúrou skúsenosť, že v priebehu 10 dní dokáže odstrániť 2-3 kilá. Nezabudnite počas kúry piť dostatok tekutín a ak je to možné, vylúčte ťažké jedlá najmä v popoludňajších hodinách.

Tento nápoj pomáha aj s odbúraním nahromadenej vody v organizme, ktorá dokáže spôsobovať mnohé problémy – zaťažuje srdce, obličky a spôsobuje opuchy.

Čo dokáže?

Stimuluje chudnutie a spaľovanie tukov

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Vylučuje toxíny z tela

Pomôže odbúrať nahromadenú vodu z tela

Pomoc pri opuchoch

Zlepšuje trávenie

Podporuje činnosť obličiek a pečene

Úľava pre kĺby a oporný systém tela

Nápoj, ktorý dá do poriadku zdravie aj postavu

Potrebujeme:

3 bobkové sušené isty

citrón

300 ml vody

Postup:

Vytlačíme šťavu z citrónu, pridáme vodu a sušený vavrín. Rozmixujeme, mixujeme približne 5 minút, aby sa list celkom rozmixoval a neostali v nápoji ostré časti.

Teraz vypijeme.

Ideálne je piť ráno namiesto kávy.

Nezabudnite, že bobkový list sa nesmie užívať dlhodobo a v nadmernej miere. Kúru aplikujete len na dobu 10 dní a následne si dajte 10 dní prestávku.

 

Foto: pixabay
Foto: tjn
Témy:


Pridajte svoj komentár