Zázrak na chudnutie a proti chorobám: Nekupujte drahé lieky, stačí zmiešať nakrájanú cibuľu, med a trocha octu!

Táto kúra je hotový zázrak! Nielen že vás zbaví prebytočných kilogramov, ale pomáha aj pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Čistí krv, zmierňuje astmu, prechladnutie, chrípku a je aj výbornou prevenciou proti vírusom. Vďaka tomuto postupu z youtube pomôžete svojmu zdraviu a ešte aj schudnete!

Potrebujeme:

2 väčšie cibule

300 ml octu

1 PL soli

2 PL medu

Postup:

Cibuľu si ošúpeme a nakrájame na veľmi jemné prúžky. Pripravíme si sterilizovaný pohár a všetky ostatné ingrediencie.

...

Na dno pohára nasypeme lyžicu soli, pridáme 2 lyžice medu a zalejeme octom. Miešame až kým sa všetko nerozpustí a nevznikne kompaktný nálev.

Následne do pohára natlačte pokrájanú cibuľu, pohár dobre uzavrite viečkom a odložte do chladničky na 4 dni. Po uplynutí tejto doby je cibuľa pripravená na konzumáciu.

Prajeme veľa šťastia pri chudnutí!

Cibuľové mlieko

Ide o ďalší skvelý recept zvlášť na suchý kašeľ.

Budete potrebovať:

1 liter mlieka
1 cibuľa
2 lyžice medu
2 lyžica maslo
štipka sódy

Postup:

Ošúpte cibuľu a nakrájajte na 4 kúsky. Varte vo vriacom mlieku 5 minút s maslom a sódou bikarbónou (len to s tým druhým nepreháňajte, inak bude nepríjemne chutiť). Potom nechajte mlieko trochu vychladnúť a pridajte med. Pite po malých dávkach po celý deň, neustále sa zahrievajte.

Mlieko s cibuľou na silné záchvaty kašľa

 

Budete potrebovať:

250 ml mlieka
1 veľká ciule
štipka šalvie

Postup:

Cibuľu uvaríme v šalviovom mlieku do úplného zmäknutia a všetko rozdrobíme v mixéri. Výsledná zmes by sa mala piť v malých dávkach počas dňa, ale ak je kašeľ nepríjemný aj v noci – polovičný objem pred spaním.

Recept na prechladnutie

 

Budete potrebovať:

1 liter mlieka
10 malých cibuliek
1 hlávka cesnaku
1 lyžica medu

Postup:

Olúpte cesnak a cibuľu nakrájajte na veľké kúsky. Pridajte do mlieka a povarte, kým cibuľa nie je úplne mäkká. Potom sceďte liečivé mlieko a po vychladnutí pridajte med. Vezmite si 2 lyžice 3-4 krát denne.

 

Foto: tjn