Chradnú vám vaše rastliny pred očami? Zalejte ich týmto zázrakom a ožijú vám pred očami!

Moje obľúbené kvety takmer uhynuli. Skúsený záhradkár mi poradil jednoduchý spôsob, ako ich zachrániť a dnes sú krajšie, ako kedykoľvek predtým!

Môj milovaný lopatkovec vyzeral tak, že už je  s ním je nadobro koniec. Vyskúšala som snáď všetko, od zmeny miesta, cez hnojivo až po „zaručené“ výživové tyčinky z obchodu, ale stále nič nepomáhalo. Ak tiež pestujete rastlinky určite viete, že pohľad na kedysi krásnu rastlinku, ktorá teraz zo dňa deň stále viac chradne, je veľmi nepríjemný. Náhodou mi kamarátka poradila tento jednoduchý recept, ktorý som brala tak, že za pokus predsa nič nedám. Nikdy by som neverila, že to zaberie až takto úžasne a že rastlinka sa nie len opäť pozbiera, ale bude krajšia, ako kedykoľvek predtým. Odvtedy túto zálievku používam z času na čas aj na iné rastlinky a je vynikajúca – krásne lesklé listy, zdravé rastliny a množstvo kvetov. Vrelo odporúčam každému!

Potrebujeme:

5 bielkov

1 litrov teplej vody

Postup:

Bielky zalejeme teplou vodou a necháme

A necháme lúhovať 1 týždeň. Potom zmes rozriedime v 10 litroch vody.

Zálievka je zázračným riešením nielen pre umierajúce rastliny, ale aj pre všetky ostatné rastliny.

...

Zálievku skladujte v pivnici, pretože skutočne nevonia príjemne. Jej sila je však o to väčšia. Ide o skutočný elixír života.