Chcete byť túto jar naozaj trendy? Žiadny problém

Módne trendy sa menia naozaj veľmi rýchlo. Mnohým z nás ale veľmi záleží na tom, aby sme boli trendy. Ako teda sledovať módu tak, aby nám naozaj nič neuniklo? A ako sa môžeme obliekať v súlade s najnovšou módou tak, aby to nezruinovalo našu peňaženku? O tom všetkom sa dočítate v našom článku.

Módne trendy sa menia naozaj veľmi rýchlo. Mnohým z nás ale veľmi záleží na tom, aby sme boli trendy. Ako teda sledovať módu tak, aby nám naozaj nič neuniklo? A ako sa môžeme obliekať v súlade s najnovšou módou tak, aby to nezruinovalo našu peňaženku? O tom všetkom sa dočítate v našom článku.

1. Sledujte trendy módnych prehliadok

Či už sa nám to páči alebo nie, módne trendy na najbližšiu sezónu stanovujú predovšetkým svetové módne značky. To, čo sa na jeseň predstaví na módnych mólach, pravdepodobne uvidíte nasledujúcu jar aj v uliciach. Takže, pozrite si fotografie či záznamy z módnych prehliadok a hneď budete vedieť, čo teraz letí. Máte obavy, že vám niečo unikne? Žiadny strach, módne magazíny sledujú svet módy za vás.

2. Inšpirujte sa na sieťach

Facebook, Instagram či Pinterest – to je len pár sietí, ktoré prinášajú každodenné inšpirácie módnych značiek a influencerov. Outfity, ktoré nám predstavujú, totiž vznikajú pod rukami kreatívnych stylistiek, ktoré presne vedia, čo letí, a zároveň majú unikátny štýl. Vyberte si značky či osobnosti, ktoré sú vám svojim štýlom blízke a keď ich budete sledovať na sieťach, určite neoľutujete.

3. Sledujte obľúbené obchody

Obchody, v ktorých pravidelne nakupujete, vás tiež dokážu zásobiť množstvom neuveriteľných inšpirácií. Stačí sledovať ich blogy či prezentáciu hotových outfitov vyskladaných z jednotlivých módnych kúskov.

Náš tip: Pozrite si napríklad stránku obchodu Aboutyou, ktorá predstavuje outfity pre rôzne príležitosti, jarné inšpirácie nevynímajúc. Zaujímavé sú aj tzv. stories, v rámci ktorých obchod predstavuje najnovšie trendy a cool tipy. A navyše, množstvo z nich môžete nakúpiť so zľavou, ak využijete akcie About You Black Friday.

4. Vnímajte módu ulice

Ak nestíhate alebo nechcete sledovať módne magazíny a webové stránky, ani tak nemusíte byť out. Často sa len stačí poobzerať, čo sa deje okolo vás. Slovenské ulice sú totiž plné štýlových žien a určite narazíte na jarné outfity, ktoré stoja za inšpiráciu.

5. Nezabúdajte na nadčasové kúsky

V každej sezóne sa objavujú kúsky, ktoré môžeme označiť ako nadčasové. Inak to nie je ani počas tohtoročnej jarnej sezóny. Ak ich máte vo svojom šatníku, máte vyhraté. Okrem klasickej bielej košele, modrých džínsov či čiernych koktejlových šiat sú to aj retro kúsky, ktorých popularita sa vo vlnách vracia.

Náš tip: Plný takýchto nadčasových kúskov je napríklad aj obchod Tchibo. Neváhajte a využite výhodné zľavy, v ktorých nakúpite módne kúsky so zľavami až do 50 %. Každá Tchibo zľava poteší, no nie?

Zdroj: Answear.sk

#6 Buďte sama sebou

A napokon – nezabúdajte na to, že IN môžete byť aj vtedy, keď nemáte na sebe oblečený ani jeden z aktuálne štýlových módnych kúskov či výstrelkov. Ak totiž máte svoj štýl, v ktorom vyzeráte dobre a cítite sa pohodlne, dávate aj svojmu okoliu na známosť, že ste sama sebou. Veď predsa – nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie