Chcel prekvapiť manželku a takmer zboril dom. TOTO pre ňu pripravil!

Martin Lakin z britského Rochesteru poslal svoju manželku aj so synom na dvojtýždňovú dovolenku. Zatiaľ čo si užívali slnečné počasie na ostrove Tenerife, on doma pripravoval veľkolepé prekvapenie. Do samotného centra ich spoločného domova chcel nainštalovať obrovské 5 000 litrové akvárium. Akvárium však bolo také obrovské, že pri jeho inštalácii bol v ohrození aj samotný dom. Aby mohlo byť akvárium umiestnené na požadované miesto, bolo potrebné vybúrať niekoľko stien. Zásah však narušil aj statiku stavby a ak by okamžite nezasiahla profesionálna pomoc, hrozilo, že dom by sa mohol zrútiť.

Hoci Martin nečakal až také výrazné komplikácie, ktoré práce na prekvapení výrazne predĺžili, napokon sa mu ho predsa len podarilo dokončiť. Dnes je akvárium na svojom mieste a dom tiež stojí pevne na zemi.

Akvárium zasahuje do troch miestností na prízemí domu a vďaka obrovskému objemu by si v ňom pohodlne mohol zaplávať aj človek. Dnes je však priestranným domov 120 rýb, množstva iných morských živočíchov, koralov a rastlín.

Rodina Lakinovcov sa dlhé roky zaoberá akvaristikou a preto obrovské akvárium priamo v dome, pre nich znamená splnenie jedného sna. Skutočne veľkého sna, čo poviete?

zdroj: dailymail

 

Dnes najobľúbenejšie