Cestujete do Chorvátska? Toto môže byť lokalita pre vás!

Rozhodli ste sa tak, ako veľké percento obyvateľov Slovenska, tento rok vyraziť na dovolenku do Chorvátska? Máme pre vás tip na zaujímavú lokalitu.

Rozhodli ste sa tak, ako veľké percento obyvateľov Slovenska, tento rok vyraziť na dovolenku do Chorvátska? Máme pre vás tip na zaujímavú lokalitu.

Chorvátsko, krajina, ktorá ponúkne dokonalú dovolenku každému Slovákovi. Prečo je tomu tak? Veď neďaleký Egypt láka svojimi pyramídami a teplým morom viac než čokoľvek iné… Turizmus je pre Chorvátsko základ a tomu je prispôsobené snáď každé jedno mesto, každá jedna dedinka. Cestovanie tiež nie je problémom, zo Slovenska sa do najobľúbenejších lokalít dostanete za pár hodín. Po príchode vás vždy milo privítajú domáci Chorváti prekypujúci typickým južanským temperamentom a dobrou náladou, ktorá je neskutočne nákazlivá. Podnebie je celkom mierne, ale niekedy vám dokáže nahnať doslova tropický pocit, takže aj milovníci tropických dovoleniek si tu prídu na svoje. A aby sme nezabudli na azda najdôležitejší parameter Slováka, Chorvátsko je skutočne lacnou krajinou. Dovolenku tu viete zohnať za pár šupov. Samozrejme, ak nemáte tak hlboko do vrecka, aj pre vás má Chorvátsko pripravené hotely na najvyššej úrovni.

Najväčší Chorvátsky polostrov

Ukrátim vás od zbytočného googlenia, čítania nejakých travel článkov a podobne, najväčším polostrovom Chorvátska je Istria. Leží v najsevernejšom cípe Jadranu, čím sa stáva pre Slovákov mimoriadne výhodná, teda ak cestovanie nepovažujete za najkrajšiu časť dovolenky. Zaujme vás svojimi malebnými historickými mestečkami, ktoré vám poskytnú priestor na večerné romantické prechádzky, ale aj mnoho známych destinácií, ktoré vám ponúknu všetko, čo od dovolenky môžete čakať. Od ubytovania rôznych druhov, reštaurácií, až po rôzne športové a zábavné aktivity. Ak vás táto lokalita zaujala, zrejme vás taktiež zaujmú apartmány Istria. Tu nájdete mnoho ponúk z rôznych cenových kategórií, takže určite nájdete niečo, čo bude vyhovovať práve vám. Mimochodom, keď sme už spomínali tie ceny, nezabúdajte, že menou v Chorvátsku je stále Chorvátska kuna. Tak rýchlo do banky a dovolenka sa môže začať.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie