Cesnakový zázrak, ktorý posilní vašu pamäť: Je taký účinný, že si po tejto kúre zapamätáte aj celý rad telefónnych čísel!

Táto cesnaková tinktúra podľa receptu na smakdnia.pl pomáha pri ateroskleróze, zníženej mozgovej aktivite, stareckej hluchote, chronickej únave a spomalenom fungovaní čriev. Už počas tejto kúry zaznamenalo mnoho ľudí zvýšenie duševného výkonu aj fyzickej aktivity, stratu na váhe a celkovú pohodu.

Potrebujeme:

350 g prelisovaného cesnaku (na jeho prelisovanie nepoužívajte kovový lis)

0,5 litra 96% alkoholu

Postup:

Zmiešajte cesnak s alkoholom a odložte na 10 dní na chladné a tmavé miesto. Po uplynutí tejto doby preceďte tinktúru cez sitko a nalejte do tmavej fľaše. Nechajte odležať na tmavom mieste niekoľko dní.

...

Užívanie

Prvý deň vypite 1 kvapku ráno, 2 kvapky cez obed a 3 kvapky večer.

Druhý deň začína rannou konzumáciou 3 kvapiek, na obed 4 kvapiek a večer 5 kvapkami tejto tinktúry.

Tretí deň ráno by ste mali vypiť 5 kvapiek, na obed 6 a večer 7 kvapiek.

Štvrtý deň liečby sa začína 7 kvapkami, pokračujte na obed 8 kvapkami a večer 9 kvapkami.

Piaty deň začnite 10 kvapkami, na obed vypite 11 kvapiek a večer 12 kvapiek.

Šiesty deň ráno 15 kvapiek a odteraz sa množstvo kvapiek začne opäť znižovať.

Jedenásty deň užívania tinktúry z cesnaku sa dávka aplikuje 3-krát denne, zakaždým presne 25 kvapiek, po zriedení 50 mg mlieka (asi 1 PL). V tomto dávkovaní sa pokračuje, až kým sa tinktúra úplne nespotrebuje. Odporúča sa opakovať priebeh liečby o 5 rokov.

Kontraindikácie: Liečba sa neodporúča ľuďom s prekysleným žalúdkom, zápalom žalúdka a žalúdočnými vredmi. Vzhľadom na obsah alkoholu, nie je tento liek určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ľudí alergických na cesnak a ďalších ľudí, ktorí by z rôznych dôvodov nemali piť alkohol. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom!

 

 

 

Foto: tjn
Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay