Bola to len obyčajná forma na muffiny. Až kým ju nevzala do rúk táto žena!

zatiaľ čo my vidíme len obyčajnú kuchynskú pomôcku na pečenie, kreatívna žena vidí niečo celkom iné. Pozrite sa, ako použila formu na muffiny vo svojej domácnosti.

Niektorí ľudia dokážu divy aj so starším náradím, riadom alebo oblečením. Recyklácia, opätovné využívanie starých vecí a krásne, ako aj praktické výtvory, ktoré nás neustále udivujú svojou originalitou a prevedením.

Jamelia je obyčajná žena z predmestia, ktorá rada vymýšľa nové veci a tie staré vracia späť do života. Jej najnovším objektom záujmu sú staré formy na muffiny, ktoré však nepoužíva na pečenie.Všetky susedky z ulice vedia, že Jamelia má skvelé nápady ako formu využiť veľmi neobvyklým avšak praktickým a skutočne originálnym spôsobom.  Inšpirujte sa aj vy skvelými nápadmi, ako využiť starú formu na muffiny.

Na zmrazenie rozmixovanej zeleniny

muffin-tin-1

Porcia zmrzliny pre každého

muffin-tin-2-850x564

Chystáte oslavu alebo párty? Vysteľte formu na muffiny papierovými košíkmi a naporcujte do nich zmrzlinu pred príchodom vašich hostí. Nemusíte tak strácať čas s porcovaním zmrzliny a navyše ušetríte si prácu so špinavým riadom.

Na pečenie plnenej papriky

muffin-tin-3-600x399

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Aby plnená paprika stála a držala pevne na svojom mieste, umiestnite ju do formy na muffiny.

Praktická pomôcka na piknik alebo grilovačku

muffin-tin-4

Nepotrebujte množstvo nádob na rôzne omáčky a prísady. Stačí vám jedna forma na muffiny.

Mini kvetináče

muffin-tin-5-850x566

muffin-tin-6-600x450

Vynikajúce na pestovanie sukulentov alebo malých rastlín či priesad, ktoré neskôr presadíte do záhrady.

Perfektne uvarené vajcia

muffin-tin-7-e1456781467363-850x767

Vložte ich do formy na muffiny a vložte na 30 minút do rúry pri teplote 160 stupňov. Potom vložte do studenej vody a môžete si pochutnávať na perfektných vajciach uvarených natvrdo.

Na ľad

giant-ice-cubes

Ak nemáte poruke formu na ľad alebo jednorázové vrecká, použite ako alternatívu formu na muffiny. Vytvoríte tak veľké kocky ľadu, ktoré dokonale vychladia limonádu či kokteily.

Poriadok v maličkostiach

muffin-tin-9-600x450

980x

Ak radi tvoríte, alebo jednoducho nepotrebujete spraviť poriadok na svojom pracovnom stole, použite starú formu na muffiny, v ktorej nájde každá maličkosť svoje miesto.

Páčia sa vám tieto nápady? Napíšte nám komentár! :-)