Bezbolestná metóda, ako sa zbaviť bradavice za 4 dni: Naučila ma to ešte moja starká, mám odskúšané už roky!

Pre istotu to sem však dávam pre tých, ktorým sa na tele z ničoho nič vyrútili bradavice a potrebujú sa ich rýchlo zbaviť.

Videla som, že po tomto postupe sa už písalo aj inde, čo len dôkaz, že ho pozná viacej ľudí. Pre istotu to sem však dávam pre tých, ktorým sa na tele z ničoho nič vyrútili bradavice a potrebujú sa ich rýchlo zbaviť. Tá moja posledná sa objavila na chodidle a pri chôdzi mi spôsobovala nepohodlie. Našťastie, o 4 dní bola fuč. Základom je začať čo najskôr – hneď ako ju objavíte. Ak je bradavica už staršia, alebo veľká, budete potrebovať na odstránenie viacej času. Nezabúdajte, že najväčší je koreň bradavice a ten je pod kožou!

Toto mi poradila starká a nikdy ma to nesklamalo!

Potrebujete len obyčajný ocot, malú cibuľku, leukoplast a obväz. Malú cibuľku dajte namočiť do octu tak, aby nasiakla. Urobte to ráno, keď pôjdete do práce a večer už môžete použiť. Večer pred spaním vezmeme kúsok namočenej šupky a priložíme na bradavicu. Hneď prelepíme leukoplastom a zaviažeme obväzom. Opakujeme každú noc, keď je bradavica malá, mám overené, že sa stratí za 4 maximálne 5 dní. Aj čo som čítala skúsenosti iných ľudí, zaberá im to rovnako rýchlo. Odporúčam, je to úplne bezbolestné a suroviny na prípravu má doma každý.

Milka V.

Foto: tjn

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.