Do pivnice si nechal priviesť betónové tvárnice: Nepoužil ich však na murovanie, ale dostal perfektný nápad – toto si jeho manželka nevie vynachváliť!

Pivnica rodinného domu bola roky zaprataná haraburdami od výmyslu sveta.

Pivnica rodinného domu bola roky zaprataná haraburdami od výmyslu sveta. Manželka už dlho túžila po jednoduchom riešení, vďaka ktorému by mala prehľad o potravinách a najmä zaváraninám, ktoré starostlivo pripravovala celé leto. V pivnici, ktorú zdieľali dve rodiny bolo všetko, len nie systém. Keď manželka odišla na pracovné školenie, manžel začal konečne zrealizovať svoj plán. Pivnicu  vypratal, staré haraburdy vyhodil a nechal si dnu priviesť betónové tvárnice. Navyše, tento nápad ho nestál takmer nič, tvárnice sa zvýšili zo stavby a dosky si vyrobil z dreva, ktoré mal na pozemku.

Z tvárnic a drevených dosiek vytvoril veľký regálový systém v ktorom sú všetky potraviny prehľadne a systematicky usporiadané tak, že je v nich vždy poriadok. Riešenie si nevedia vynachváliť ani svokrovci, ktorí pivnicu tiež využívajú.

Ušetríte za regálové systémy aj vínnu pivnicu

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Vo veľkom dvojgeneračnom dome je teraz perfektný prehľad.

Okrem toho zvýšilo miesto aj na prehľadné odkladanie vína.

Perfektný nápad na uskladnenie dreva, čo myslíte?

Manželka bola z nápadu taká nadšená, že spolu s Gregom vymysleli aj to, ako ich využijú v byte. Vytvorili si z nich úložný priestor do predsiene.

Police pod televízorom.

A vylepšili si s nimi aj balkón.

Ďalšie nápady z tvárnic do interiéru