Na záhrade chcel mať súkromie, ale nemal peniaze na drahý plot: Dostal perfektný nápad, vďaka ktorému má rodina pokoj od susedov!

Po stavbe domu na plot, ktorý si rodina vyhliadla nezvýšili financie a museli by teda s realizáciou počkať pár mesiacov.

Ak ste plánovali stavbu domu, možno ste aj vy odkladali vyriešenie plotu na druhú koľaj. Lucas to mal veľmi podobné, keď však prišlo na potrebu postaviť plot a získať tak súkromie od susedov a okoloidúcich, narazil na problém. Po kúpe domu na plot, ktorý si rodina vyhliadla nezvýšili financie a museli by teda s realizáciou počkať pár mesiacov. Kedže prišlo leto a rodina si chcela naplo užiť radovánky v bazéne a na terase, Lucas prišiel so skvelým nápadom. Z vyradených paliet a dreva, ktoré mal na pozemku si vyrobil pohyblivé črepníky, ktoré perfektne zastanú funkciu plotu. Okrem toho, že poskytujú súkromie, rodina ich využíva na pestovanie rastliniek a tak Lucas zabil dve muchy jednou ranou. Nielen že ušetril peniaze a získal súkromie, ale toto riešenie vyzerá omnoho lepšie ako mohutný plot, ktorý rodina pôvodne chcela. Namiesto investície do plotu sa tak Lucas venuje radšej výrobe ďalších „privátnych črepníkov“.

Súkromie na kolieskach

Črepník sa dá posunúť tam, kde rodina potrebuje súkromie

Jeden črepník Lucas postavil aj na terasu. Rodine poskytuje súkromie od ruchu príjazdovej cesty. Tento črepník nie je na kolieskach, no v prípade potreby sa dá jednoducho premiestniť.

Ďalšie nápady, ako získať súkromie a zároveň sa potešiť z pestovania obľúbených rastliniek. Tie vám posyktnú nielen ochranu pred zvedavými pohľadmi susedov, ale aj blahodárny tieň!

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Perfektné na pestovanie popínavých rastlín

Elegantný spôsob ako vytvoriť na záhrade oddelený priestor alebo ukryť to, čo nemá nikto vidieť!