Mamička mala po krk hŕby starých riflí, ktoré roky nikto nenosil: Vzala nožnice, starý záves a o hodinu neskôr rodina neverila vlastným očiam, čo z nich spravila!

Staré rifle sa už roky bez úžitku povaľovali v skrini. Na jedných bola veľká diera, iné boli ošúchané, či pofŕkané od farby, alebo z nich deti už jednoducho vyrástli. Táto mamička si jedného dňa povedala, že sa ich definitívne zbaví.

Staré rifle sa už roky bez úžitku povaľovali v skrini. Na jedných bola veľká diera, iné boli ošúchané, či pofŕkané od farby, alebo z nich deti už jednoducho vyrástli. Táto mamička si jedného dňa povedala, že sa ich definitívne zbaví. Kedže však neboli vhodné na to, aby ich mohla niekomu darovať, rozhodla sa inak. Ak by ste čakali, že ich vyhodila, boli by ste veľmi prekvapení. Rozhodla sa, že pre svoje deti pripraví krásne predvianočné prekvapenie. Vzala starý záves, nožnice a z nohavíc vystrihla všetky vrecká. Potom na každé vrecko namaľovala jedno číslo. Nakoniec vrecká nalepila na záves a do každého ukryla malé prekvapenie. Vytvorila tak obrí adventný kalendár, ktorý deťom spríjemní čakanie na Vianoce. Jej nápad na internete zožal veľký úspech a je inšpiráciou pre mnohých iných kreatívnych rodičov. To však nie ej všetko!

Všetky vrecká starostlivo vystrihla

  

Každé vrecko dostalo svoje číslo

Už stačí len nalepiť na záves

A dozdobiť

...

Adventný kalendár, aký sa len-tak nevidí

Ďalšie krásne nápady, ako môžete vrecká zo starých riflí využiť aj vy!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.