Toto radím každému, kto má zakalenú vodu v bazéne: Zabudnite na chémiu, pomôže tento domáci trik!

104
bazen

Možno tiež riešite rovnaký problém, ako ja. V bazéne už máme krásne vyhriatu vdu (momentálne na 29 stupňov Celzia) a hoci sú podľa testov všetky hodnoty v poriadku a filtrácia beží na plné obrátky, voda v bazéne získala mličny nádych. Pátrla asom po internete a zistila, že tento problém riešia mnohí ľudia. Pani Andrea Andy uverejnila skvelý tip, ako vodu vyčíriť a to úplne jednoducho, bez ďalšej chémie a chlóru. Skúste to, nám sa táto metóda osvedčila fantasticky. 

Voda v bazéne dnes:

Foto: tjn

Tajomstvo je v tejto prísade z kuchyne – žiadna chémia a výsledok famózny

Neuveríte, ale so zakalenou (mliečnou vodou) v bazéne mi pomohlo obyčajné citrodeko. 1 vedierko som vyskúšala prvýdeň pri zapnutej filtrácií a výsledok ma skutočne prekvapil. Voda omnoho čistejšia. Na druhý deň som dala ešte jedno vedierko a voda doslova priezračná.

Foto: overto.sk

Pani Anrea Andy uverejnila výsledok, ktorý touto metódou dosiahala. Rozdieľ je naozaj ohromný!

Autor: Andrea Andy

Ako na to?

Jedno citrodeko(70g) na 20 m3 bazena a samozrejme nezabudnúť pustiť filtráciu. Ak voda ešte nie je dokonale čistá, na druhý deň dajte ešte jedno citrodeko. Výsledok by ste však mali vidieť veľmi skoro. Citrodeko som aplikovala tak, že som ho najskôr rozpustila v troche vody a potom naliala do bazéna. Ak nechcet epoužívať zbytočnú chémiu ani u vás doma, určite sa oplatí vyskúšať. 

Autor nápadu pre tjn: Andrea Andy

Titulná foto: tjn

Témy:


Pridajte svoj komentár