Postavte si KRÁSNY záhradný altánok s grilom: FOTOPOSTUP krok za krokom, s ktorým to hravo zvládnete!

Perfektná inšpirácia pre všetkých manuálne zručných ľudí! Postavte si v záhrade prekrásny altánok s grilom. Pomôže vám tento kompletný fotopostup z portálu napadovy.blog a budete si môcť užívať pobyt vo vašej záhrade ešte viac!

Ako prvé je potrebné vybrať pre altánok vhodné miesto, nakúpiť potrebný materiál, aj vybavenie a vybudovať základy. Následne prejdeme k ďalšiemu kroku, ktorým je prechod na zdvihnutie stien, kladenie tehál do požadovaného tvaru a postavenie stien. Z tehál postavíte aj gril, spolu s odkladacím priestorom na drevo. Posledným krokom bude stavba strechy.

TIP: Ak je to možné, je vhodné do altánku umiestniť aj umývadlo, aby ste sa počas grilovačky vôbec nemuseli presúvať do domu. 

Pokiaľ ide o samotný gril, je potrebné vopred určite jeho veľkosť. Aby ste si všetko vedeli lepšie predstaviť, naznačte si veľkosť grilu tým, že na podlahu položíte pár tehál v obdĺžnikovom tvare.

Vo všeobecnosti by na výšku malo stačiť asi 9 – 11 radov tehál. Nemal by byť príliš nízky, aby ste sa nemuseli veľmi zohýnať, ale ani príliš vysoký. Po analýze veľkosti nezabudnite vypočítať počet potrebných tehál. Vyberajte materiály odolné voči vlhkosti a tehly by mali byť žiaruvzdorné.

...

Všetko si treba vopred dobre premerať a premyslieť.

Inšpirujte sa priloženým fotopostupom…