Ako na zahmlené okná? TENTO jednoduchý trik zvládne každý!

Počas zimy sa musíme okrem zamrznutých skiel na aute popasovať s ďalšou nepríjemnosťou - zahmlenými oknami. Tu je jednoduchý trik, ako tento problém vyriešiť rýchlo a úžasne jednoducho.

Zahmlené okná sú počas každodennou realitou pre mnohých šoférov. Zabudnite na zdĺhavé sedenie v chladnom vozidle a čakanie, kedy sa nepríjemného problému konečne zbavíte a budete môcť bezpečne vyštartovať. Pomôže vám jednoduchý trik na ktorý potrebujete len 1 starú ponožku a podstieľku pre mačky, ktorú zoženiete v ktorýchkoľvek chovateľských potrebách a Pet Shopoch.

Stačí, ak ponožku naplníte podstieľkou a uviažete. Ponožku potom vložte k čelnému sklu a máte po starostiach. Táto vychytávka bude počas celej noci absorbovať vlhkosť a ráno si tak sadnete do vozidla, v ktorom nenájdete ani stopy po zahmlených sklách. A môžete sa hneď vydať na cestu. Počas dňa môžete ponožku jednoducho vložiť pod sedadlo.

Ďalším skvelým tipom je namiesto podstieľky použiť vrecúška so Silica gélom. Nájdete ich napríklad v krabiciach od nových topánok. Stačí niekoľko vrecúšok vložiť pod sklo a ráno máte pokoj. Ďalšie skvelé tipy, ako využiť Silica gél nájdete TU.

Prečítajte si aj:

Skvelý trik, ktorý vám ráno ušetrí drahocenný čas

Picture of Pavla

Pavla

Má rada všetko nové, originálne a kreatívne :-)

Dnes najobľúbenejšie